The Ward - Sayı 2 ön hazırlığı

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Sevgili dostlar,
yıllar önce hayranı olduğum John Carpenter'ın son filmi "The Ward"ın kendi imkanlarım ve kısıtlı bilgim ile filmi bir çizgi roman havasına sokmaya denemiştim. Belki aranızda hatırlayanlar vardır. Her zaman söylerim: yarım işleri sevmem! Bu tabi ki her alan için geçerli benim için. Şimdi kendimi biraz daha geliştirme fırsatım oldu ve bu bilgi birikimim ile "The Ward"ın ikinci sayısına bir el atayım dedim. Bilgi birikimi derken yanlış anlaşılmasın; bu işin uzmanı tabi ki değilim. Zira yapılan çalışmada da görülecek. Ben tek sayfalık bu çalışmamı sizlerle paylaşmak istiyorum. Her tür eleştiri, fikir ve öneriye şimdiden teşekkür eder, değerli yorumlarınızı beklerim. Sevgiler...

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Kadınların yüzleri bazı karelerde çok karanlık, bir karede ise çok aydınlık.
Oysa ortam aynı.

Böyle işlere soyunmanın çok emek ve sabır işi olduğunu biliyorum.
Kareleri ayrı ayrı bölüp, üzerlerinde oynayıp tekrar birleştirmek gibi bir şey aklıma geliyor... Neyse boşver.
Bu tip çizgiromanlar var.
Söylemesen bir kitabın arasında bu sayfa biraz zor farkedilir.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sensei seni tanırım bununda altından kalkacaksın.Gelelim yorumuma baştan ilk iki kare çok gri ve koyu tonlu orjinali nasıl bilmediğim için eğer bir korku havası için öyleyse kalsın derim.Yok değilse biraz açılsa daha anlaşılır olurdu.Onun haricinde ben okumada bir problem olacak şey görmedim.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
sanırım bu çalışma daha başarılı oldu. ne dersiniz?​

file

Moderatör tarafında düzenlendi: