Best Shot 003 - Preacher Özel - Good Old Boys

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
BEST SHOT
003
Good Old Boys

TEK SAYILIK MUHTEŞEM ÇİZGİ ROMANLAR SERİSİ
Bu kez unutulmaz Preacher (Vaiz) serisinin içerisinde söz edilen Jody ve T.C.'nin hikayesi ile karşı karşıya'yız.

Vertigo Comics
Hikaye: Garth Ennis
Çizimler: Carlos Ezquerra
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Redaksiyon: Filiz Karaca
Yıl: 1997
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: One Shot
Sayfa sayısı: 61
Tür: Aksiyon, Dram

Dedektif Cal Hicks ve Tommi Ryder bir helikopter çalarak Saddam Hopper'dan kaçmaya çalışırlar. Tommi'nin elinde Saddam'ı yok edebilecek bir kaset kaydı bulunur. Kaçarken helikopterleri bataklığa düşer. Zar zor enkazdan çıkan ikili bu kez Jody ve T.C.'ye yakalanırlar. Sapık ve vahşi ikiliyi Preacher'dan hepimiz hatırlıyoruzdur.

01_2.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,465
Teşekkürler üstad sensei, sayenizde bir sürü çizgi roman okuduk ve okumaya devam ediyoruz, elinize emeğinize sağlık.

Almanca eserleri toplamaya devam ediyorum, inşaallah bir nebze size katkım olursa ne mutlu bana.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Vaiz serisini beğenerek okumuştum. Ennis sert bir yazar.
Punisher serisinde de çok iyi işler çıkarttı. Bu özel sayıyı daha önce görmemiştim.
Sayende görmüş, okumuş olacağım. Teşekkürler Sensei.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
ellerine sağlık üstadım her zaman ki gibi harikasın zevkle okumaya başladım bile, sanırım başlık 2 değil 3 olacak

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Yayınevlerine bile taş çıkartacak şekilde bilgi ve tanıtımlarla yaptığınız çalışmalar için teşekkürler. Bir kitabın künyesi daha nasıl çıkarılabilir. Elinize sağlık.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Almanca eserleri toplamaya devam ediyorum, inşaallah bir nebze size katkım olursa ne mutlu bana.

Katkın olmaz olur mu sevgili gandor arkadaşım. Hatta Miss October'ı gözüme kestirdim bile :) Karl May gençliğimizde okuduğumuz ve izlediğimiz bir dizidir. Hikayeleri güzel olsada çizimleri çok başarılı bulmadım. Onu biraz geriye atarız. Bu arada Van Coover da güzel bir seri'ye benziyor ama almanca değil, bilgin olsun. Sevgiler...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Vaiz serisini beğenerek okumuştum. Ennis sert bir yazar.
Punisher serisinde de çok iyi işler çıkarttı. Bu özel sayıyı daha önce görmemiştim.
Sayende görmüş, okumuş olacağım. Teşekkürler Sensei.

Sevgili Darkness, bu sayıyı daha önce görmemiş olman'a sevindim doğrusu. En azından bilinmedik bir çizgi roman ile karşı karşıya kalmışsın. Ayrıca elimde 2 adet Preacher özel sayısı daha var. Sırasını bekliyor. Bunun bilgisini de buradan vermiş olayaım. Sevgiler...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,465
Van Coover o zaman dutch dur abi, aldığım yerde muhtemelen germany yazıyor.

Karl May sıkıntı yok zaten, 35 inci bölüme kadar aldım, 15 yükledim herhalde.

Almanların tek kötülüğü adamlar tek tek yüklüyor ve sadece upload sitesinden. Bir kitap en az 130-200 mb. gelde indir.

Neyse önemli değil tek tek de olsa toplamaya devam.

Illustrierte Klassiker kitaplarını indiriyorum şu an almanca.

Miss Octeber 2 nci kitabı herhalde bu akşam alır yüklerim.

Sağolasın.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Sevgili pereventi, başlığı hemen düzelttim. Uyarın için çok teşekkürler.

Ve sevgili username, paylaşımlarımı mümkün oldukça detaylı sunmaya çalışıyorum ki bir bakışta önemli olan başlıklar hemen görünsün. Bu tür detaylara dikkat etmeniz çok güzel. Teşekkürler ve sevgiler...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Büyüksün usta.:)
Her biri tam macera olunca kaymaklı kadayıf gibi geliyor bana.:D
Kullandığınız fontu da belirtirseniz sevinirim.
Selamlar.:)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Van Coover o zaman dutch dur abi, aldığım yerde muhtemelen germany yazıyor.
Karl May sıkıntı yok zaten, 35 inci bölüme kadar aldım, 15 yükledim herhalde.
Almanların tek kötülüğü adamlar tek tek yüklüyor ve sadece upload sitesinden. Bir kitap en az 130-200 mb. gelde indir.
Neyse önemli değil tek tek de olsa toplamaya devam.
Illustrierte Klassiker kitaplarını indiriyorum şu an almanca.
Miss Octeber 2 nci kitabı herhalde bu akşam alır yüklerim.
Sağolasın.

Tek tek yüklemeleri evet kötü, ama en az 130-200 mb olması bence bir o kadar iyi, zira taramalar çok kaliteli oluyor.
Klasikler'den de birkaç eksiğim vardı bak. Bu habere de sevindim. Bir de şaka gibi katkım varsa diyorsun. :Ğ Emeklerin için çok teşekkürler...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,907
ordu-turkey
Vaiz serisini sonuna kadar okuyan biri olarak 64 kitaplık bir emeğin teşekkürü yetersiz derim.Hoş hangi emeğin için ne yazsak yeterli ki yıllardır ne eserler kazandırdın yayınevleri bile senin kadar üretken olamaz sağol sensei.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Bazen iğrenerek ama heyecanla okudum!
Hakikaten sert yazarmış Garth Ennis :)
Hayat aslında bu kadar acımasız olabilir mi
acaba diye düşünmeden edemiyor insan.

İki resim ne kadar benziyor değil mi,
okuyun hak vereceksiniz! Alttaki resim