Donald ve Arkadaşları 001

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Donald & Co
Donald ve Arkadaşları

Donald ve arkadaşları bu kez en güzel maceraları ile karşımızda. İlk macera Donald'ın Gustav'ı kıskanıp bir elektrik çarpmasından dolayı medyum özelliklerine sahip olması ve bu durum ile baş edememesi. İkinci hikayemiz Micky'nin derin ormanlarda nadir bulunan bitkileri ve vahşi hayvanları kurtarmak ile ilgili hoş bir macera. Ve son olarak Varyemez amca'nın bir bilim adamından esinlenerek ertesi gün çıkacak olan bir gazeteyi bir gün önce çıkmasını sağlayacak bir makine yapması. Dolu dolu maceralar sizleri bekliyor.

01-3.jpg

Donald ve Arkadaşları 05

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
SenSei kardeşim nerelerdesin yoluna paylaşımına çevirine hasret kaldık bu kadar özletme kendini kardeşim teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum takipçiniziz

Teşekkür ederim sevgili poli23. 2 aydır ciddi bir sağlık sorunu ile uğraşıyorum. Zaruri şeyleri tamamlayıp fazla ilgilenemedim ne yazık ki bu süre içerisinde. Yeni yeni toparlıyorum. İnşallah bundan sonra yine eski hızıma kavuşacağım. Sevgiler ve saygılar....

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Teşekkür ederim sevgili poli23. 2 aydır ciddi bir sağlık sorunu ile uğraşıyorum. Zaruri şeyleri tamamlayıp fazla ilgilenemedim ne yazık ki bu süre içerisinde. Yeni yeni toparlıyorum. İnşallah bundan sonra yine eski hızıma kavuşacağım. Sevgiler ve saygılar....
Çok geçmiş olsun kardeşim hastalıkda bize şifada devada bize İnşaAllah kısa zamanda iyileşirsin tekrar geçmiş olsun sevgiler saygılar selamlar

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili SenSei geçmiş olsun dileklerimi lütfen kabul ediniz. Umarım tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Saygılarımla!..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili Sensei geçmiş olsun.
Öncelikli olan sağlık,
Eminim tez zamanda bomba gibi olursunuz.
Kendinize iyi bakın.

Walt Disney sevenleri sevindirecek paylaşımınız için teşekkürler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Eline sağlık değerli dostum.
Geçmiş olsun,hayırlı şifalar dilerim.
Hakikaten paylaşımını özlemişiz.
Teşekkür ederim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,481
Sevgili üstadım geçmiş olsun tez zamanda sıhhatinize kavuşmanız dileğiyle.

Çizgi içinde ayrıca çok teşekkürler, her şey gönlünüzce olsun.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "SenSei" gönülden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Umarım ve temenni ederim ki önemli bir şey yoktur.
"Donald"ın bu harika çevirisi ve düzenlemesi için de yürekten teşekkür ediyor,
saygılarımı iletiyorum.
Sağlıcakla kalınız.

bayrakzaf.gif