Frank Lincoln 5

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Frank Lincoln 05
Kusu - Gun

Frank Lincoln eşi Susan'ın izini bulmak için Japonya'ya uçar. Edindiği son bilgilere göre Susan bir amerikan üs'ü olan Kamp Zama'da bir süre kalmış. Hatta doğumunu orada yaptıktan sonra gizli servisin ajanları ile tekrar Zama'dan ayrılmış. Daha fazla detay öğrenmek için zamanında arkadaşlık ettiği Ryoko'yu bulmaya çalışır. Ama Yakuza'lar Frank'i adım adım takip ediyor...

file

Frank Lincoln 05

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Çeviri deyince yıllardır aklıma önce sensei gelir.Kısmet olur ömür yeterse tüm çevirilerini okumak istiyorum ama o kadar çok emeğin var ki ömür yeter mi bilmem sağol azizim.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Çok güzel ve sürükleyici bir bölümdü. Çeviriniz için çok teşekkürler.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
SenSei kardeşim süpper kitaplarınla çevilerinle balonlamalarınla hatırı sayılır bir emeğin var tek kelimeyle süpersin kaç gündür çevirilerinin hepsini indirmeye çalışıyorum takipteyiz seni üstad
emeklerine sağlık teşekkür ederiz

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
SenSei kardeşim süpper kitaplarınla çevilerinle balonlamalarınla hatırı sayılır bir emeğin var tek kelimeyle süpersin kaç gündür çevirilerinin hepsini indirmeye çalışıyorum takipteyiz seni üstad
emeklerine sağlık teşekkür ederiz

Ben teşekkür ederim. Böyle sizin gibi takip eden arkadaşlar çoğaldıkça benimde çeviri hevesim hergün daha da artıyor. Hepinize çok teşekkür ederim....

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Herşeyden önce bu seriyi devam ettirdiğiniz için teşekkürler, maceranın akıcılığı ve konu işlenişi adeta film gibi ama birazda haddim olmayarak beni rahatsız eden bir eleştiride bulunacağım, o da ilk 4 sayı'nın fontu ile bu sayı da kullanılan fontun farklı oluşu nedeniyle Sensei değilde sanki bir başkası acemice balonlamış gibi duruyor. İlk 4 sayıda kullanılan Font ile yeniden balonlansa iyi olur ama 50 sayfaya yakın bir çizgi romanın yeniden balonlanmasını çok zayıf bir ihtimal olarak görsemde ama bu Sensei diyorum süprizlere hazır olmak lazım, Sensei söz konusu olunca her an herşey olabilir diye ümit ediyorum.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
ilk 4 sayı'nın fontu ile bu sayı da kullanılan fontun farklı oluşu nedeniyle Sensei değilde sanki bir başkası acemice balonlamış gibi duruyor.

Sevgili Mehmet Emin, tabi ki yaptığımız işleri eleştirmeniz gerekiyor. Sonuçta bu eleştirileri dikkate alarak bizler daha kaliteli çalışmalar yapıyoruz. Hatta keşke tüm yaptığımız çalışmalar incelenip, okunup sonradan o çizgi roman üzerine notlar düşülse (olumlu veya olumsuz). Ama benim takıldığım nokta sadece yazı fontun değişik olmasından dolayı mı başkası acemice balonlamış görüntüsünü sağlamış oluyor yoksa font dışında da başka bir eleştiri var mı? Eğer var ise bunuda öğrenmek isterim doğrusu. Zira bir yazı fontu bir işi acemileştirmez veya acemice göstermez diye düşünüyorum. İlginiz için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum....sevgiler....