Best shot 001 - john sınclaır

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
BEST SHOT
001
John Sinclair - Vampir Kabilesi

TEK SAYILIK MUHTEŞEM ÇİZGİ ROMANLAR SERİSİ BAŞLAMIŞTIR.
Tek sayılık özenle seçilmiş türkiyede belki hiç yayımlanmayacak çizgi romanları büyük bir titizlikle ele alıyoruz
ve sizlere paylaşıma açıyoruz. Aralarında daha önceden de çevrilmiş ve balonlanmış çizgi romanlar göreceksiniz.
Ama endişelenmeyin onlar sadece bu seri altında görünsünler diye eklenmiyor. Tekrar balonlanıyor ve daha kaliteli
ve kalıcı bir işçilik ile aynı zamanda daha akıcı bir okuma zevki versinler diye tekrar gözden geçiriliyorlar. Umarım
hepiniz keyif alırsınız....

Bastei Verlag
Hikaye: Ewald Fehlau
Çizimler: Alfonso Font
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Düzenleme: Filiz Karaca
Yıl: 1999
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: One Shot
Sayfa sayısı: 51
Tür: Korku

Scotland Yard'da görevli polis memuru John Sinclair ilginç bir birimde yer alıyor. Doğaüstü
olayları araştıran dedektif Sinclair bir gece özel dedektif Jan Ziegler ile limanda buluşmak üsere bekler. Ziegler gelir
ve Sinclair'i eski bir fabrika binasına götürür. İlginç bir mozaik resim ile karşı karşıya kalan John ufak bir inceleme
esnasında açılan portaldan başka bir zaman dilimine fırlatılır.
Vampirlerin, cadıların, askerlerin ve gizmeli birçok olayın yoğun olduğu bir döneme.

01-1.jpg

51.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili SenSei, dediğin doğru, asla Türkçe'de görme şansını bulamayacağımız çok güzel bir çizgi romanı okuma şansını bizlere veriyorsun.
Çok keyifle okudum, diğer sayıları da heyecanla bekliyorum..
Teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili Sensei,
Dediğin gibi hiç basılmayacak hatta sizin çeviriniz olmasa hiç bilinmeyecek bir çalışma.
Emekleriniz için teşekkürler, keyifle takip edeceğiz.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Güzel dilekleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkürler. Daha yapılacak çok çok çok işimiz var..... :4:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,481
Teşekkürler üstadım harika bunlar, uzun kış gecelerinde size biraz almanca eser toplayayım. Ellerine emeğinize sağlık.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Teşekkürler üstadım harika bunlar, uzun kış gecelerinde size biraz almanca eser toplayayım. Ellerine emeğinize sağlık.

Sevgili gandor, zaten senin bulduğun ve paylaşdığın çizgi romanlardan epey faydalanıyoruz. Varsa ilginç birşeyler her zaman varım.. :4:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Gerçekten çok güzel eserler, emeğiniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkürler.