Les Casseurs 02 - Atılganlar

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,394
İstanbul
LES CASSEURS 02 - ATILGANLAR
Yaşayan Ölülerin Savaşı

Brock ve Al Russel polislik mesleğini olaylı bir şekilde bıraktıktan sonra özel güvenlik işine soyunurlar. Babasını lojistik firması olan "Always"de garip olaylar oluyor. Tarım makineleri yerine ordunun silahları bulunduğundan dolayı Al ve Brock bu işin peşine düşerler.

c7323538383737~1.jpg

LES CASSEURS 03 - ATILGANLAR

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,609
Çok güzel bir seriye başlamışsınız üstadım tebrik ederim. Sizin sayenizde güzel kitaplar okumaya devam ediyoruz. Her şey gönlünüzce olsun.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,394
İstanbul
Çok güzel bir seriye başlamışsınız üstadım tebrik ederim. Sizin sayenizde güzel kitaplar okumaya devam ediyoruz. Her şey gönlünüzce olsun.

Teşekkürler sevgili gandor. Bu seriye epey oldu başlayalı, ama bir şekilde arada kaynadı. Çizimleri ve maceraları gerçekten çok güzel olan bir çizgi roman. Kısa sürede tamamlarız inşallah. İyi okumalar sevgili dostlar....

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,609
Her daim en ufak bir yardımım dokunursa mesaj atmanız yazmanız yeterlidir. Eserler konusunda her daim emrinizdeyim. Yeterki isteyin, her şey gönlünüzce olsun.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,915
Frankafon tarzı ne olursa çok hoşuma gidiyor bu da muhteşem. Çok çok teşekkürler..

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
997
3,280
Tespit edilemedi
Keşfedilecek ne çok çizgi varmış. Üstüne frankofon olunca bakmasam olmaz. Bana frankofonlar az sayfaya çok şey sığdıran ve işi sulandırmadan hızlı bir şekilde anlatan çizgilermiş gibi geliyor. Elinize sağlık.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Keşfedilecek ne çok çizgi varmış. Üstüne frankofon olunca bakmasam olmaz. Bana frankofonlar az sayfaya çok şey sığdıran ve işi sulandırmadan hızlı bir şekilde anlatan çizgilermiş gibi geliyor. Elinize sağlık.

size kesinlikle katılıyorum frankofonlar çr dünyasının edebiyat klasikleri gibiler sensei zaten ayrı bir klasik o gönüllerin klasiği ve çeviri seriler alanında bir klasik uzun yıllar sağlık ve afiyette olması ve bizlerle olmasını diliyorum.