Kelly Green 01 - İntikam, Tehlikeli bir Oyun

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Kelly Green 01
Intikam, Tehlikeli Bir Oyun

Dan Green, New York polisinde teğmen olarak görevli bir polis memuru, baskın esnasında hayatını kaybeder. Kendi arkadaşlarının kurmuş olduğu hain bir pusudan dolayı mı hayatını kaybetmişti? Karısı Kelly böyle olduğunu düşünüyor. Bu yüzden katilini bulmak için cinayeti araştırmaya başlar. Cesur ve aynı zamanda çekici olan Kelly tehlikeli bir oyuna adımını atıyor. İntikam için bu sınavdan nasıl geçecekti...

c7343730313134~1.jpg

Kelly Green 01

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Yeni bir seri, yeni bir karakter, teşekkürler üstadım, harikasınız.

Ben teşekkür ederim sevgili gandor. Kesinlikle bana göre okunması gereken bir çizgi roman. Çizimleri olsun, hikayesi olsun, nadir okuduğum sağlam senaryolardan biri. Zaten çizgi roman edebiyatında epey bir yer alıyormuş. Ben bunu sonradan araştırdığımda fark ettim. Umarım sizlerde keyif alırsınız....

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yok arkadaşlar ben çay eşliğinde okumak istiyorum... Ben de daha önce görmedim sanırım, şimdi kontrol edeceğim.. Teşekkürler üstad..

tuzla

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
3 Şub 2010
677
33,699
Bir zamanlar günlük bir gazetede yayınlandığını hatırlıyorum. Hatta kesip biriktirmiştim. Ama ne hangi gazete olduğunu hatırlıyorum, ne de kestiğim sayfalar duruyor.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Italyanca versiyonunu anlamasam da keyifle izliyorum Avax ta 5. sayı oldu.
Kendi dilimizde bize tonlarca dergi hediye ettin sevgili SenSei bizler sana
teşekkür etmekten yorulduk sen paylaşmaktan yorulmadın. Bu seri beni
çok mutlu etti keyif ve şükranla takipteyim..

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,720
Sayın SenSei ;

Demişsin ki : "Çizimleri olsun, hikayesi olsun, nadir okuduğum sağlam senaryolardan biri. Zaten çizgi roman edebiyatında epey bir yer alıyormuş."

Üstat'ın lafının üstüne laf söylenmez. Sadece "çok haklısın" denir.

Tüm temennim ve temennimiz şimdilik 5 sayıyı da bize kazandırman. ( Melih44 5. sayıya ulaşmış diyor. )

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Sunum ve dostların katılımından sonra bana da iştirak etmek kalıyor, link inmekte elan.
Büyükbeyaz dostum karpuzu hazırlamış, saati gelince ben de karpuzun yanına bir büyükbeyaz koyacağım:D
Okurken çok duamı alacağını biliyorsun sevgili SenSei dostum, sağol...

Şimdi okudum:) Nefis bir polisiye.
Diğer sayılarını da bekleyeceğim.