SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
The Boys / Çocuklar
We Gotta Go Now 1 / Artık Gitmeliyiz 1
Sayı 23

iR4032194345421cSr.jpg

Çizgi Roman Sayfası İçin

The Boys Anasayfa İçin

QlOX3j2DJHEumBa1dDIgJtgkbL3LmSm_OKOZ07hdmOMaffi3ozFsd3lljxPIP9epP0BWsFAzzyXIH6zrgXu4WawfMk2q1iDnzyPeUzEujZeVDG7-vUDdMeEE840ySczDdeMcE8J8ULC-SMAiS0ptTNFo609KtjPm99d5NojuAjHVOOVRTPXIV1MyFrmE0OwwA0cSySOgSMFmTEAqAaSaCOcUQjEJJi59c44GTlTrAu7I14lPmvkS1xYHqgEtZnHuK7EC3XLZloBRqLuAp452E0ntBBFsZeyRIXeqAXAk829S6xzs8XZO29DbWDeYkCJbP2k84Q31bNx8w2ud-KcoXrWBxDkTJ0NiegrvvDYIFFVa8HC4wNjxxLHXzDCPTedpUGrGL9FNl_2THKzqoKzcCG_n99WvKjuNw4OjCs3nV5TPMcwWG4yfzWq4rg_gowmSukRFKMs_Hbp7k51GaRq75OrxSwB1_x0KyRWk3QD1SSgaNtxWQJdzNCBeRZ3wBg2KdFklJTrv_r5RK3tN2x5HaktmeD9FDXxVLoBCaizDPPbPSg9eofOvb0kkPUToJhxG6ylcRCz8MbgnKn3y6bdMr6dtkU1PTyZL21JHHlDP0dnMC2_-sZ_jABVQwU-96Na54nUi9ck9EgQS4d_496ro8bTDGzbtJQv6-s-7CxO7UPtysH_h5qPCbMejrJtOjg=s639-no

Son düzenleme:

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
832
1,633
Diğer sayıları seçip istediğiniz sayıyı indirebilirsiniz.Linke tıkladığınızda ilk sayısı çıkıyor.

İlk sayıya gideceği aklıma gelmediği için direkt indirdim kontrol etmeden. Hani mediafire falan olsa hiç söz etmezdim. Ama 30 mb için 45 dakika harcayıp, sonra ilk sayının çıktığını görünce insan bozuluyor haliyle...

Neyse başka zaman denerim yine. İndirecekler dikkat etsin kaçıncı sayının sayfasında olduklarına.

I'mystery

Yeni Üye
13 Kas 2009
73
120
Sensei, çok seçkin paylaşımların var. Ama bence bunları. Çizgi Diyarı'ında paylaşsan daha iyi olurdu diyorum. Böyle çok dolambaçlı oluyor. Zaten sonuçta da indiremiyoruz.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,609
hiçbiryerde :)
Ben de maalesef dikkat etmediğim için birinci sayıyı indirdim dün :)
Demek ki internette dolaşırken ne yaptığımıza, hangi tuşa
basacağımıza daha fazla dikkat etmeliyiz, bu bize ders oldu böylece.
Yalnız yönlendiğimiz linkteki diğer sayılar butonuna basınca da
çizgi roman değil, dizi önümüze çıkıyor. En alttaki seçeneklerden
tekrar "çizgi romanlar" butonunu seçmemiz gerekiyor 23.
sayıya ulaşmak için, başka yolları da vardır ama şimdi tam
aklıma gelmedi...
Sonuçta, biraz emek gerektirse bile sayıyı indirmek o kadar da zor
değil...
Keyifle takip etmeye devam ediyorum. Teşekkürler, saygılar üstadım.

fb1907

Kıdemli Üye
3 May 2018
129
805
Sırf bu seri için üye oldum. Devamı gelmeyecek mi? Gelsin...

Gelmezse üyelikten çıkacak mısınız? Başka yüzlerce binlerce emek var burada. Bari bu kadar beğendiniz bu seriyi, sırf bunun için üye oldunuz, bir teşekkürü eksik etmeseydiniz en azından.

Son düzenleme:

eypmrt

Yeni Üye
9 Eki 2020
4
8
Çok teşekkürler çeviri için fakat yüklediğiniz sitedeki indirme sınırı çok sinir bozucu.Acaba başka bir siteye yükleme şansınız var mı?

the boys

Yeni Üye
22 Eyl 2020
19
44
Gelmezse üyelikten çıkacak mısınız? Başka yüzlerce binlerce emek var burada. Bari bu kadar beğendiniz bu seriyi, sırf bunun için üye oldunuz, bir teşekkürü eksik etmeseydiniz en azından.
Gelmezse üyelikten çıkacağıma dair herhangi birşey söylemedim ve çıkmayacağım da, ve evet sırf bu seri için üye oldum fakat verilen emeklerin gayet farkındayım. Ki verilen hiçbir emeğe saygısızlık yaptığım da yok. Orda demeğe çalıştığım şey belli. 4 aydır ses seda çıkmamış ve bende şaşırmışım sadece teşvik amaçlı birşey yazmışım. Evet teşekkür edebilirmişim fakat etmemişim. Olabilir insanız sonuçta. Benim anlamadığım neden bu kadar ofansif bir yorum attığınız. Ne gerek vardı? Boşuna polemik yarattınız.

Son düzenleme:

the boys

Yeni Üye
22 Eyl 2020
19
44
Bu sayıyı indirebilen var mı aklıma gelen tarayıcılar indirdim ama inmiyor
Tüm bölümlerini indirdim, tam olarak sorunsuz diyemem ama o kadar zorlamadı. Tek sıkıntı indirme sonrasında yeni indirme için (yanlış hatırlamıyorsam 3 saat) bekletmesiydi. Sana tavsiyem indirme hızı için -eğer pc kullanıyor isen- IDM kullanmandır. Yine normalden yavaş indiriyor, fakat 20 kb/sn yerine 300 kb/sn'yi bile bulduğu oluyor.
(Site indirme hızını 20 kb/sn'ye kısıtlıyor.)

Sysclop

Kıdemli Üye
20 Nis 2020
106
1,110
izmir
Jdownloader kullanın. Arka plana atarsınız. Süresi dolduğunda bir iki tıkla (captcha lar için) çözülür. Pc başında olmasanız bile süresi gelince driling diye ses çıkartıyor duymamanız mümkün değil :)
Bu arada mediafire - yandex - gmail de tapagaz indiriyorsunuz linkleri copy yapmanız yeterli.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
832
1,633
Nitroflare de idm maalesef olmuyor. Ondan sonra 3 saat beklemek zorunda kalırsınız. Leech ninja adlı sitede, ilgili linki yapıştırıp, 10 dakika bekleme süresi sonrası hızlıca indirebilirsiniz. 30 mb için bir saat beklemek istemezseniz. :)