Hardcore (sayı 2)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Hardcore
Hardcore Programı
2

Hardcore 2 Tanıtım

Skybound Comics
Hikaye: Andy Diggle
Çizimler: Alessandro Vitti
Çeviri: SenSei
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2019
Dosya Türü: cbr
Sayfa Sayısı: 25
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu,

Hardcore programı tehdit altında. Uzman ajan, Amerikanın en çok aranan kişinin bedeninde hapsedildi. Esteban olarak bu bedenden ve bu programdan nasıl kurtulacaktı? Bunu başarması için sadece 72 saati vardır. Düşman bölgesinde, yanında Estebanın sevgilisi Lupa ve gıcır gıcır bir Lamborgini ile şansını denemek zorundadır.

OeT030971237801W6P.jpg

sgx230971238080EJS.jpg

y94130971237945lnj.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Paylaşım için teşekkürler Sensei. Senin hazırladığın serileri mümkün oldukça tamamladıktan sonra okumayı tercih ediyorum. Bu da diğer bir çoğu gibi bitmiş bir seri mi yoksa hali hazırda devam ediyor mu?

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Paylaşım için teşekkürler Sensei. Senin hazırladığın serileri mümkün oldukça tamamladıktan sonra okumayı tercih ediyorum. Bu da diğer bir çoğu gibi bitmiş bir seri mi yoksa hali hazırda devam ediyor mu?

2.sayı daha yeni çıktı, yani bu çeviri oldukça taze. Bir de bu serinin uzun yıllar önce yayınlanmış ve sonradan devamı gelmemiş tek sayılık bir prototipi var. Bu tek sayıyı hazırlayan serinin orijinal yaratıcıları şu anda bu çizgi romanı televizyon dizisi olarak uyarlamak için çalışıyor.

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul

Sevgili bergill'in de söylediği gibi bu seri güncel bir seri. Orijinal sayısı çıktığından bir hafta içerisinde türkçeye kazandırmaya çalışıyorum. Çizgi romanın son safasında yeni orijinal sayının çıkış tarihini veriyorlar. Seri ne kadar sürer veya bir mini seri mi bilemiyorum. Bu konuda herhangi bir bilgi yok sevgili Sinan. Yani sana kalmış bekleyip beklememen :D Ama 30-40 sayılık bir seri çıkarsa çok şey kaçırırsın. Demedim deme :D

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Sevgili bergill'in de söylediği gibi bu seri güncel bir seri. Orijinal sayısı çıktığından bir hafta içerisinde türkçeye kazandırmaya çalışıyorum. Çizgi romanın son safasında yeni orijinal sayının çıkış tarihini veriyorlar. Seri ne kadar sürer veya bir mini seri mi bilemiyorum. Bu konuda herhangi bir bilgi yok sevgili Sinan. Yani sana kalmış bekleyip beklememen :D Ama 30-40 sayılık bir seri çıkarsa çok şey kaçırırsın. Demedim deme :D

Sevgili Bergill'in bu konulardaki bilgisine her zaman şapka çıkarmışımdır zaten.
Tamamlanmış seriler konusunda senin tavrına artık aşina olduğum için bekliyorum. Çünkü bitirmeyince sen rahat edemiyorsun :)
Madem güncel bir seri, fırının kapısından uzak durmamak gerek o zaman. Çıkar çıkmaz götürelim sıcak, sıcak :)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Çizimler olağanüstü bravo gerçekten.Emekleriniz için çok teşekkür ederim üstadım.

K.Eren

Aktif Üye
Yeni Üye
1 Haz 2013
249
507
İndirmek için başka link verebilirmisiniz. Bundan indiremiyorum. İlgilenirseniz sevinirim