Promethee / Prometheus (sayı 09)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Promethee / Prometheus
Dans Les Tenebres 1 / Karanlıkta 1
Sayı 9

LOj030679059301vmS.jpg

Çizgi Roman Sayfası İçin

5LfkUJfVLbrqbghOeo03SDllUBV6Vk4a3OU9CjYuyJeNOkj7rkKlSggR-YsKHk-9X2fgtAfLW0R2SbH6EczMP2LXRIzlMnQJne-ibbvnGFjYokVABFoWACHm9hOJv5WEJznvtyI71QmVmmC8h3UQ7VJPPfGEf6VgRISD54hmO4fNY58Sk-OQfikOIju_6Nbf7YLuzCgNrN27JRIJC4ynM1kRU_Wevcc-4k3wqx3s37SHoVrWSbxvyNrcMjzVQhdzRXcLJOvsUsoC7887kqGX2D_sDXWqkL2yc_ijtZJcktW1-eROoQiq3dsJuZKy3RzHYJHZptTqnvGYg3tssGZt7hBtxqL9id_5juN9mV5DIg5t_9W8xFD8Ph4PZLl7f4wmwjB9OMI4hkdEM2AyNo1wN3NlTBdO2QYIl-fxCPrAKS-b2JR2jCWGHcmvVI6T2y2Y4wjUgVG0pir4kOo7Elu4mgH6-iFg2r-sqQBedfCSueO5GV7MxYDisJA9M85wVtsW45GUxUfu1PavkXOWL8eAFSgvxJPK9ReSBsBKn2AEpUXWPUXoLMGAVB6VePGwvd1wd9Y5vTM8o1qaUNIeBBrLoT3JPqnLdBedaxGfY65VF3r-RGfu3mEjKkJ0ZoDXX1YGO_YzoCzpIiY8OhgAr_PXrrC_yvUVe77it0YIxXypJ8uurDpI_PDOT2S7NBSqgA=s639-no

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Arkadaşlar, sorunsuz bir şekilde iniyor. Premium üyeliğiniz yoksa biraz yavaş iniyor. Üç saat sınırına takılıyorsanız modeme reset atmanız yeterli, yine iniyor.

Bir şey dile getirmek istiyorum, arkadaşlar. Saatlerimizi, günlerimizi, haftalarımızı yıllarca çeviri ve balonlama yaparak büyük bir keyif alarak ve çizgi roman sevdamızı genç nesile aktarabilmek için uğraş veriyoruz. Şimdi bana hemen hemen her paylaşımımda neden mediafire kullanmıyorsun diye sitemde bulunuluyor. Defalarca, sorun yaşadığımı ve şu an için uploaded'ı kullanmayı düşündüğümü dile getirdim. Eğer bir sorun yaşıyorsanız arkadaşlar, bir zahmet iki kere fazla tıklayın ve tekrar deneyin. Download sayılarını sürekli kontrol ediyorum ve bir sorun olsa zaten istatistiklerimden ben bunu fark ederim. Emin olun elimizden geldiği kadar sizler için her şeyi kolaylaştırmaya çalışıyoruz, çeşitliliği zengin tutmaya çalışıyoruz. Ama artık şu neden şuraya buraya yüklemiyorsun mesajlarından vazgeçin lütfen.
İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,188
Kendi Koltuğunda
Arkadaşlar, sorunsuz bir şekilde iniyor. Premium üyeliğiniz yoksa biraz yavaş iniyor. Üç saat sınırına takılıyorsanız modeme reset atmanız yeterli, yine iniyor.

Bir şey dile getirmek istiyorum, arkadaşlar. Saatlerimizi, günlerimizi, haftalarımızı yıllarca çeviri ve balonlama yaparak büyük bir keyif alarak ve çizgi roman sevdamızı genç nesile aktarabilmek için uğraş veriyoruz. Şimdi bana hemen hemen her paylaşımımda neden mediafire kullanmıyorsun diye sitemde bulunuluyor. Defalarca, sorun yaşadığımı ve şu an için uploaded'ı kullanmayı düşündüğümü dile getirdim. Eğer bir sorun yaşıyorsanız arkadaşlar, bir zahmet iki kere fazla tıklayın ve tekrar deneyin. Download sayılarını sürekli kontrol ediyorum ve bir sorun olsa zaten istatistiklerimden ben bunu fark ederim. Emin olun elimizden geldiği kadar sizler için her şeyi kolaylaştırmaya çalışıyoruz, çeşitliliği zengin tutmaya çalışıyoruz. Ama artık şu neden şuraya buraya yüklemiyorsun mesajlarından vazgeçin lütfen.
İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.
Üstad ne kadar yorulduğunu ve emek verdiğini biliyoruz.sadece alternatif başka bir yerverirsen memnun oluruz yok olmaz dersen anlayışla karşılarız.Teşekkürler her şey için.