Rotten 01 (of 11)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Rotten
Yeni Görev
01

Rotten 1 Tanıtım

Moonstone
Hikaye: Mark Rahner, Robert Horton
Çizimler: Dan Dougherty
Çeviri: SenSei
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2009
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 61
Tür:Western, Korku

ABD hükümeti adına çalışan ajan Wade gizli bir kimlikle bir maden kasabası olan Shimmer'a varmayı başarır. Amacı doktor Duncan ile ortağı John J. Flynn'i bulmaktır. Kasabaya vardığında madenciler tarafından önce pek hoş karşılanmaz. Kasabada bir tuhaflık vardır. "Yaşayan ölüler". Madenciler bu sorunla nasıl baş edebileceklerini pek bilmez. Bütün güç ve kozlar maden sahibi Bay Blankenship'in elindedir. Bir de beyaz saçlı Aubrey vardır. Kimse kim veya ne olduğunu bilmez. Ajan Wade sır perdesini çözmeye çalışmak için ilginç adımlar atmak zorunda kalır.
Oldukça güzel bir hikayeye sahip olan Rotten, çizimleriyle de göz dolduruyor. 11 sayılık bu korku western türündeki seri her sayfasında ayrı bir heyecan barındırıyor. İyi okumalar...

KIf0304473484411Ia.jpg

0Zf530447349662q7r.jpg

Lgj430447349381q3r.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
Teşekkürler, elinize sağlık.

Not: Başka bir yere alternatif (mediafire) yükleme şansınız var mı? Bu siteden indiremiyorum sürekli hata veriyor.

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
Sevgili fatihcetin ve 01cizgisever,
Sensei bu sorunuza neredeyse her başlık altında cevap verdi. Bu sefer de ben vereyim istedim. Bu siteyi tercih ettiğini ve kısa vadede değiştirmeyeceğini söyledi.
Tercih sizindir.

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
Sevgili fatihcetin ve 01cizgisever,
Sensei bu sorunuza neredeyse her başlık altında cevap verdi. Bu sefer de ben vereyim istedim. Bu siteyi tercih ettiğini ve kısa vadede değiştirmeyeceğini söyledi.
Tercih sizindir.

uzun süredir forumda yoktum bilmiyordum. önceden başka bir indirme yapınca 3 saat bekletiyor bu site. premium indirmede ücretli olunca malum başka alternatif istedim.