Trigan 00 - Trigan Savaşı

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Trigan
Trigan Savaşı
Giriş Sayısı

Hethke
Hikaye: Mike Butterworth
Çizimler: Don Lawrence
Çeviri: SenSei
Balonlama: SenSei
Yıl: 1966 (Orijinal baskı) 1991
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 50
Tür:Fantastik, Bilim Kurgu,

Elekton Gezegeni....Vorg halkı...Trigan Imparatorluğu....ve Trigan! Bu bize neyi hatırlatıyor? Evet, Don Lawrence'in en iyi hikayelerinden birini. Son Trigan mürettebatı bir uzay gemisi içerisinde ölü olarak dünyaya düşer. Kayıtlar ve kitaplar vardır, ama dilleri farklıdır. Peter Holt bu dili çözmek için bütün hayatı boyunca uğraşır. Ve sonunda çözer. Trigan Imparatorluğun nasıl kurulduğunu en başından merak ediyor musunuz?

file

indirmek için

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Trigan İmparatorluğu mu?
Şimdiden merak ettim.
Fantastik bilim kurgu gibi bir izlenim veriyor ama
geçmişte bilim kurgu dediğimiz bazı senaryoların bugün gerçekleştiğine de şahit oluyoruz.
Teşekkür ediyorum Sayın "SenSei"; saygılarımla...

52308R.gif

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Trigan da Lawrence'ın çok uzun soluklu bir çalışması. Gerçi ilerleyen zamanlarda başka başka çizerler de devreye girecek, ama tabi ki seri Lawrence adıyla anılmaya devam edecek.

Trigan İngiliz Look And Learn dergisinde yayınlanmıştı tefrika olarak. Bildiğim kadarıyla Türkiye'de hiç basılmadı, ama Look And Learn bir çok çocuk dergimize özellikle görsel materyal temininde kaynaklık etmiş kaliteli bir yayındır...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Bu seride tamamlanırsa muhteşem olacak, teşekkürler üstadım. Ne güzel işlere imza atıyorsunuz.

Ben de bende tercümeyi bu ay içerisinde tamamlamaya çalışacağım. Bi türlü nete girmek ve bilgisayar başına geçmek nasip olmuyor.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul

Ben de bende tercümeyi bu ay içerisinde tamamlamaya çalışacağım. Bi türlü nete girmek ve bilgisayar başına geçmek nasip olmuyor.

Hİç sorun değil sevgili gandor08. Vaktin olduğunda bakarsın. Bu arada "The Boys"a da başladım. Bugün veya yarın paylaşırım ilk sayısını. Senin kaynaklarında almancaları var mı diye bir ara bakabilir misin? Çok makbule geçer gerçekten. Sevgiler...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Çalışkan dostumuz yelpazeyi her geçen gün büyütüyor, yetişememekten şikayetçiyiz.:)
Çok teşekkürler değerli dostum, selamlar.:)