SenSei'den Tamamlanmış Seriler Sıralı Liste

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Tamamlanan Seriler - Sıralı Listesi

NO

3 Devils - 01 of 04
3 Devils - 02 of 04 - Zuvembie Ve Bar Kavgaları
3 Devils - 03 of 04 - Bent River'da Gösteri
3 Devils - 04 of 04 - Içindeki Kurt

5 Days To Die - 01 of 05
5 Days To Die - 02 of 05
5 Days To Die - 03 of 05
5 Days To Die - 04 of 05
5 Days To Die - 05 of 05

300 - 01 of 05 - Onur

300 - 03 of 05 - Ateş Geçiti
300 - 04 of 05 - İlk Gün
300 - 05 of 05 - İkinci Gün

A

Arawn - 01 of 06 - Lanetli Bran
Arawn - 02 of 06 - Kan Bağı
Arawn - 03 of 06 - Cad Goddun Savaşı
Arawn - 04 of 06 - Kazan
Arawn - 05 of 06 - Diriliş
Arawn - 06 of 06 - Yanık Topraklar

Abattoir - 01 of 06 - Mezbaha
Abattoir - 02 of 06 - Mezbaha
Abattoir - 03 of 06 - Mezbaha
Abattoir - 04 of 06 - Mezbaha
Abattoir - 05 of 06 - Mezbaha
Abattoir - 06 of 06 - Mezbaha

Army Of Darkness - 01 of 05 - Ash In Space
Army Of Darkness - 02 of 05 - Ash In Space
Army Of Darkness - 03 of 05 - Ash In Space
Army Of Darkness - 04 of 05 - Ash In Space
Army Of Darkness - 05 of 05 - Ash In Space

B

C

D

E

F

H

I

J

L

M

O

P

R

S

T

W

X

Z

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
çeviri grubuyuz diyenler bakıp utansın...

Öyle demiyelim sevgili sebo. Ben sadece boş zamanlarımı çeviriler ve çizgi romanlar ile geçirmeyi seviyorum. Çeviri grupları bir araya gelip bir projeyi tamamlamaları daha zor oluyor. Ama yaptıkları çeviriler genelde daha kaliteli oluyor. Sonuçta birkaç kişinin elinden geçmiş oluyor. Bu işi yapan her bir bireye saygı duymak gerekiyor. Bu sayfaların içerisinde büyük emekler yatıyor sevgili arkadaşım. :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Offff yüce, ulu, büyük, kıymeti bilinesi Sensei Usta ömrüm sana teşekkür etmekle geçiyor. Sakın şikayet ettiğimi düşünme, ama bize de bir kitaplık rafı gerekiyor sayende :), olsun ; sayende belki de asla okuyamayacağım eserleri senin emeğin ve paylaşımın sayesinde okuyorum :9 :).

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Süper bir çalışma olmuş. Bilginize sağlık, Sensei. Biraz da fumetti çevirisi yapabilir misiniz? Amerikanlarla aram pek iyi değil de.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
Sevgili SenSei, diyara katkın tartışılamaz. Her çalışman birbirinden güzel, başarılarının daimi olması dileğiyle teşekkürler :)

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Bu güzel eserler için ve özverili emeklerin için içtenlikle teşekkür ederim.
Sağol var ol.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Evet sevgili arkadaşlar, uzun bir uğraş ve sonrası bütün listeleri güncel haline getirebildim. Böyle uğraşınca gerçekten ne kadar çok emek verildiğini tekrar fark ettim. Biliyorum resimleri eksik olanlar var, 3-5 linki çalışmayanlar var...hepsi güncellenecek arkadaşlar. Ama işte hepsi aynı anda olmuyor. Şimdilik sizlere listeleri güncellemek istedim. Birkaç güne kadar diğer kısımlar da tamamlanmış olur. Gelelim eksik olan seriler ve sayılara. Telifli çizgi romanlar da var aralarında, belki o nedenle kaldırılmıştır. Ama sanırım çoğunlukla forumun sistemi veya güncellemesi ile ilgili bir sıkıntı söz konusu. Buradan yönetici arkdaşlar için daha önce paylaşılmış ve bir şekilde yok olmuş olan çizgi romanların bir listesini çıkarttım. Eğer bir geri dönüşüm olursa iyi olur, zira yorumlar falan yapılmıştır illa ki, ortadan kaybolmasın. Ama geri dönüşüm yoksa ben tekrar yüklerim ufak ufak. Bir zahmet bir inceleyip bana geri dönüş yaparsanız sevinirim.....Sevgiler....

Chastity - Reign Of Terror (One Shot)
Manhattan Beach 1957 (One Shot)
Wayne Redlake (One Shot)

Arcanum 1
Arcanum 2
Brodie's Law 2
Chastity - Rocked 1
Chastity - Rocked 2
Chastity - Rocked 3
Chastity - Rocked 4
Conan - Örümceklerin Efendisi 1
Conan - Örümceklerin Efendisi 2
Conan - Örümceklerin Efendisi 3
Dawn Of The Dead 3
Epic 3 - Hikaye 1
Epic 3 - Hikaye 2
Epic 3 - Hikaye 3
Epic 3 - Hikaye 4
Epic 3 - Hikaye 5
Epic 3 - Hikaye 6
Epic 3 - Hikaye 8
L'immortal 1
L'immortal 2
Overkill 5
Wake The Dead 1
Wake The Dead 2
Wake The Dead 3
Wake The Dead 4
Wake The Dead 5
Witchblade - Destiny's Child 1
Witchblade - Destiny's Child 2
Witchblade - Destiny's Child 3

Dünya Klasikleri - Alice Harikalar Diyarında
Dünya Klasikleri - Deniz Altında 20,000 Fersah
Dünya Klasikleri - Dünyalar Savaşı
Dünya Klasikleri - Gemide İsyan
Les Casseurs - Fantom Avı 1
Madame Mirage 1
Micky Mouse 1
Micky Mouse 2
Micky Mouse 3

Sanırım hepsi bukadar. Belkide ben forumda bulamadım diye düşüneceğim, çünkü 40'ın üzerindeymiş eksik olanlar. Dediğim gibi Kapak resimleri ve linkler hepsi kontrol ediliyor ve tekrar güncelleniyor. Şimdiden yönetici arkadaşlara da teşekkür ediyorum......Sevgiler....Saygılar

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,486
Baya bir eksik varmış, teknik hususlardan anlamam ama muhtemelen forum 2 defa veri kaybına ugradığı zamanlarda giden eserler bunlar, canımız sağolsun, hepsi düzelir, düzeltilir. Ellerinize sağlık.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Baya bir eksik varmış, teknik hususlardan anlamam ama muhtemelen forum 2 defa veri kaybına ugradığı zamanlarda giden eserler bunlar, canımız sağolsun, hepsi düzelir, düzeltilir. Ellerinize sağlık.

Bende öyle tahmin ediyorum sevgili gandor08. Forumun bir dönem veri kaybına uğradığını hatırlıyorum. Ben işin tembelliğindeyim...belki bir yerlerden geri getirilir veriler :) Yok yok sorun değil, yükleriz tekrar... :D

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Evet arkadaşlar,
bir süredir fark ettiğiniz gibi çevirmiş olduğum eski çizgi romanları forumda görmeye başladınız. Öncelikle bu yoğun "SenSei" paylaşımlarından ötürü özürlerimi sunarım. Ama bu maalesef gerekliydi. Zira şu an tamamlanmış olan serilerde bütün kapaklar, linkler, özetler ve başlıklar hepsi yeniden düzenlendi ve ayrıca bu listede düzgün bir şekilde istiflendi. Ufak bir not: "Preacher" dışında. Çünkü Preacher 66 sayı ve onunla ilgili kafamda bir şeyler var. Ama Preacher dışında artık daha düzgün ve daha takibi kolay bir liste oluştuğunu düşünüyorum. Güzel forumumuzda eksiz bilgi olmamış olsun. Bir süre sonra diğer listelere de tekrar el atacağım. Ama şimdilik SenSei yazısını okumak istemezsiniz artık diyerek noktalıyorum
:4:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Evet arkadaşlar,
bir süredir fark ettiğiniz gibi çevirmiş olduğum eski çizgi romanları forumda görmeye başladınız. Öncelikle bu yoğun "SenSei" paylaşımlarından ötürü özürlerimi sunarım. Ama bu maalesef gerekliydi. Zira şu an tamamlanmış olan serilerde bütün kapaklar, linkler, özetler ve başlıklar hepsi yeniden düzenlendi ve ayrıca bu listede düzgün bir şekilde istiflendi. Ufak bir not: "Preacher" dışında. Çünkü Preacher 66 sayı ve onunla ilgili kafamda bir şeyler var. Ama Preacher dışında artık daha düzgün ve daha takibi kolay bir liste oluştuğunu düşünüyorum. Güzel forumumuzda eksiz bilgi olmamış olsun. Bir süre sonra diğer listelere de tekrar el atacağım. Ama şimdilik SenSei yazısını okumak istemezsiniz artık diyerek noktalıyorum

Sen varya bir tanesin azizim şu mesajın bile mizahın alengirlisi olmuş.Hele sonda ki simge gülmekten koptum.Preacher için ne süprizin var çok merak ettim.

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,848
Evet arkadaşlar,

Preacher'ın çevrilmemiş one shot'ları mı acaba?

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Çok mükemmel bir seri dizisi...
Tüm paylaşımlarınızın altına tek tek teşekkür mesajı yazacağıma;
Buradan tek seferde toptan teşekkür edeyim bari;
Çünkü böyle çok daha kolay olur.
ÇOK TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ SENSEİ...
Saygılarımla...

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Bu harika liste için çok teşekkür ederim.
Ara ara forum dizininden buraya girmek bayağı bir vaktimi alıyor arada nerede olduğunu unutuyordum.
Çözümü basit hemen sık kullanılanlara kaydettim:D
Emekleriniz iççin ne kadar teşekkür etsek az Sevgili SenSei.