SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Alpha / Ajan Alfa
Snow White, 30 Secondes / Pamuk Prenses, 30 Saniye
Sayı 7

ds3131632168185kc.jpg

Çizgi Roman Sayfası İçin

SlXZ8S0zA-EFqMs1m4WRuDDdgMD9AzYDBpz9pqxJN3zXTNL_96van7VllJvGvThQc1Upplls0b8X4G-wDTxSQNloiRDNG99IYnI7dwV9xkLrFAJwK-8zcof37HF5l8rSjfDJxqlmafQQbtMM502hMGdTZiRhiXxF0L1o-w9IqtnHWuwzfkVIdpS7JXT9e5YKzfDIRe-2ovGzkfRnrUHGLjpnWY2OOFFN5DfOBjkkSfFseuIHTU3m_napsbaOKPzzRJXzNxolcoTc-8q4lZ0qZQ_PtBUmga0f-0tl6w5oYeAtIlCLVGMVY2OowP6nSN6XDYuv5279EPGx1Xa-T3h9glT5f2bCAXm3HXKkq4_FRvM3hw9DWl_dcaYcWwZ9B6PJ_gbXvbEHCijiZG-OblxXNooVowZxrsthT8dOKSGzRm4I1wbpy9vjQCRDG2ja3ZXVRhRt43TQr0YXYmAo6tgJrhpFppKKlfbD7F64MyQHkpAhWEgh_w4zoBBp_R3LwXauEXk3y1CVYYBCbRieQHxyCJM0t11noN_cUDCtzULKJIvPD9hYAwh-ljkJpxwE4Uw2sbsqjoznGN3utmqewT7zMtst_ePj6eJ6mIzG1MD60oEoWH37Fo8jNpEVc9maolunG7RhVFP2AjWdw2bbO1t2sOQ7VXzNDqXPL8Us4OyN1-GPyBVmadNyQofkdUbYbg=s639-no

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Titiz çalışması ve değerli katkıları için buradan ESATTR üstadımıza kocaman bir teşekkür.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Han Sensei hem de Esattr üstata çok teşekkürler. Esattr üstat yılbaşından bu yana bizi çok mutlu etmekte. Siziznle hayat daha güzel...

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Sayenizde pekçok değerli çizgi romanı okuyabildik.
Teşekkürler SenSei, Teşekkürler Esattr.

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
Pasylaşımlarınız için teşekkür ederiz, ancak indirme yapamıyoruz.. . mümkünse Mediafire upload sitesine yükleseniz . . şimdiden teşekkürler

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Ben indiremiyorum Nitroflare sitesinden, 20kb ile89 mb inmiyor, bizlere bu zulmü reva görenlere selam olsun, indirebilenlere de helal olsun.

serdar demircan

Süper Üye
14 Eyl 2017
574
1,589
Ben abone oldum, hatta şifremi değiştirdim. FİLMİSTİK'E GİRDİM. İNGİLİZCE OLDUĞU İÇİN YİNE İNDİREMEDİM YİNE...YARDIMLARINI BEKLİYORUM.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
KECİBOYNUZU KEMİRMEK GİBİ....
ÇIK, OLMUYOR...
EMEĞE SAMİMİ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM O AYRI.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Arkadaşlar boşuna inmiyor diye yorum yazmayalım ben kaç kere farklı konularda bu nitroflare linkinden inmediğini alternatif link gerektiğini yazdım, ama malesef bu sorun Sensei ve site Yönetimi tarafından resmen görmezden geliniyor, bilmiyorum okumamız istenmiyor herhalde, sorun hakkında ne Senseiden ne de Yönetimden tek bir mesaj bile yok, inmiyor Sensei üstad inmiyor.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Arkadaşlar boşuna inmiyor diye yorum yazmayalım ben kaç kere farklı konularda bu nitroflare linkinden inmediğini alternatif link gerektiğini yazdım, ama malesef bu sorun Sensei ve site Yönetimi tarafından resmen görmezden geliniyor, bilmiyorum okumamız istenmiyor herhalde, sorun hakkında ne Senseiden ne de Yönetimden tek bir mesaj bile yok, inmiyor Sensei üstad inmiyor.

Sevgili Enver kardeşim, bu konuyla ilgili tek bir mesaj bile yok dersen büyük haksızlık etmiş olursun sanırım. Sadece senin yazdıklarına verdiğim cevapları sayarsak bir sürü mesaj görünmekte. Son kez olarak bir daha konuyu netleştireyim o zaman: Nitroflare ağırlığı dışında inmiyor diye bir şey yok. İsterseniz kaç kişinin indirdiğini Nitroflare'in tablosu ile de paylaşabilirim. Sabah baktığımda iki bine yaklaşmıştı.

Yani arkadaşlar, evet yavaş...ama iniyor. Çoğu kişinin sitemi 2-3 kez fazla tıklamaları gerektiğinden kaynaklanıyor. Ama izin verirseniz, dosyaları nereye yükleyeceğime ben karar vereyim. Zira ben de keyfimden böyle platformları seçmiyorum. Ruh hastası falan da değilim. Ama dosya paylaşımlarım sadece burayla sınırlı değil. Farklı dilde de çeviriler yapıyor ve farklı yabancı forumlara yüklüyorum. Ve bunları kontrol edebilmem için şu an Nitroflare bana en uygun paylaşım sitesi olarak görünüyor. Bu yüzden lütfen bu konuyu artık bir sonlandırın ve benim haberim veya iznim olmadan habire alternatif linkler falan eklemeyin. Çünkü tekrar ediyorum: İstatistikler benim için oldukça önemli.

Sevgili Enver kardeşim, sana tekrar dönecek olursam. Evet sürekli şikayet ediyorsun yavaş diye. Ama şunu da bir düşün, her gün elli paylaşım yapmıyorum.

Sevgiler...

serdar demircan

Süper Üye
14 Eyl 2017
574
1,589
Sensei bey, ben indirmek şurda dursun yabancı dilim olmadığı için nasıl girmem gerektiğini bilemiyorum. Sizden ricam şurayaya girin şuraya tıklayın diyerek bana yol gösteren bir yazı... Sadece...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Sensei bey, ben indirmek şurda dursun yabancı dilim olmadığı için nasıl girmem gerektiğini bilemiyorum. Sizden ricam şurayaya girin şuraya tıklayın diyerek bana yol gösteren bir yazı... Sadece...

Sevgili serdar, linke tıkladıktan sonra alt tarafta kırmızı ile "slow download" yazar. Sonra açılan sayfada "free download" göreceksiniz. Oraya tıkladıkdan sonra iki dakikalık bir geri sayım başlıyor. Captcha'yı da işaretledikten sonra slow download ile indiriyorsunuz. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi okumalar.