SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Blood Red Lake

GLENAT COMICS
Hikaye: Christophe Bec
Çizimler: Renato Arlem
Çeviri: odenat
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2016
Dosya Türü: cbr
Bölüm Sayısı: One Shot
Sayfa sayısı: 121
Tür: Gerilim - Bilim Kurgu - Aksiyon - Felaket- Frankofon

Blood Red Lake - Tanıtım

Danny ve Nathan çok heyecanlılar. Yılın mega partisine gidecekler ve yanlarında 1300 kilometre boyunca lisenin en güzel ve ateşli iki kızı da olacak. Lisedeki en ezik ve sevimsiz iki genç için gerçekten müthiş bir macera. Yolda bir meteorun düşmesi ile korkunç bir parazit yayılmaya başlar. O kadar hızlı yayılır ki, parazitten kimin etkilenip etkilenmediği hemen anlaşılmaz. Mega parti bir katliama dönüşmek üzeredir.

Wl4031553409940A8I.jpg

wgL031553410104d00.jpg

O6P031553410043HHP.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Sevgili odenat seçimi bir çizgi roman ile daha karşınızdayız. Bu gerilimi ve temposu yüksek hikaye için buradan kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum. Sırada beş sayılık güzel bir sürpriz var arkadaşlar. Keyifli okumalar.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Sevgili Sensei sağolsun beni hiç kırmıyor, ben genelde çevirdiklerimin dışında farklı türleri, farklı serileri onunla birlikte çalışmak için tercih ediyorum. O da şu güne kadar bana hiç hayır demedi.

Bol vahşet ve bir miktar erotizm içeren bu çizgi romanın orijinalini sevgili Vito bizlerle paylaşmıştı. Ona da çok teşekkürler.

Bu arada Sensei dostumuzla birlikte üzerinde çalışmaya başlayacağımız yeni sürpriz seriyi de kaçırmayın derim. :D

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,097
Dünya
Bu pazar bol çizgi romanlı geçti. Okumayı çok istediğim bir kitaptı, çok güzel bir sürpriz oldu. Sonsuz teşekkürler değerli dostlar.

serdar demircan

Süper Üye
14 Eyl 2017
574
1,589
filmistik'e üye oldum ama hala indiremiyorum. Karşıma sayaçlı iki taplo çıkıyor. Orada kalıyor. Sizlerin çalışmalarınız çok güzel oluyor.

azizelaziz

Çeviri & Balonlama
11 May 2012
203
6,684
Öncelikle elinize, emeğinize sağlık ama iki defa indirmeme rağmen, ''arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı'' arızası alıyorum winrar'dan... (Sorun çözüldü....)

Son düzenleme: