Katanga (sayı 1)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Katanga
Diamants / Elmaslar
Sayı 1

ssJ030861914160qdW.jpg

Çizgi Roman Sayfası İçin

4-zwGHpGiNBxGt-AhneWrThsSfW2YWY31zJzEfXee4yGuEptLm2uudba_t57Wy66_xF7yiFYGKRuuACJHqPzDjYER4FGGeE6FeXOBZp7yvg7V2PbT4icI66NwEPp0727dArNgwtC5tHzoutnIkc6DVQxlbQedo02r4xuGT8UqIN_RKvTUpI8w69FEU6TaGwZPZMplmbHZjmHM-qcSoblw06reN5wQj1VHtBVlcVd_ExCXMP2FvkzJfbVeLkV3ny08_vGMU8KC7Xswn862v376CP-9TkCgOsdHWqJM8anOD4O6xFCInXI9VIf4CgF30qpvrGEIQPgoafZRdLLmHwa9T4-l2HpZPWutuoa32PiWEzmbBoZzGDR1QyP1EucHovPB80Oj2W9fyVXxKkXZCuCn74Mp-l9kf85q1atZb2UkK5R1pQFh1jthgP50ZRB7ilj7oJbL7Q6T9z-0IvUzXTLc4TRzy0UpPpkuKoUxmEA7gsvQP5JftIfpzcEzr_boW8alJwur9e9xAkXfoETxnP3zIKx5xV-5iTvuLqZ-O1J9gsGJXXIGsKULmaeAyX6YHNW0acrWNoWxPrg22o5H7ANG3kg0KI9WLmZ45oWJOFLYi10Iew9kTuIU32GCwD5gXkQc9uvDuI0zjyZz-uiGHLwvA1XYdBNSdeXO2x00rwPBMmia6SPruLtLru-HuaEfw=s590-no

Son düzenleme:

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
457
3,783
Hiçbir Şey Ülkesi
Konusuyla zaten ilgimi çeken çalışma, hazırladığınız videoyla merakımı daha da arttırdı. Sayın odenat'a ve size çok teşekkürler... Elleriniz dert görmesin... Hemen indiriyorum.

kingburger

Yeni Üye
8 Ara 2017
42
91
Odenat , SenSei
kitap bir harika dostlarım, bir solukta okudum
Umarım devamını yakında görmek nasip olur.
emeğiniz ve paylaşımız için binlerce teşekkürler elinize sağlık
"Zenginlerin renkleri yoktur" kitapta bir çok özlü söz niteliğinde replik mevcut not ettim.
sağlıcakla kalın.

kingburger

Yeni Üye
8 Ara 2017
42
91
Odenat , SenSei
kitap bir harika dostlarım, bir solukta okudum
Umarım devamını yakında görmek nasip olur.
emeğiniz ve paylaşımız için binlerce teşekkürler elinize sağlık
"Zenginlerin renkleri yoktur" kitapta bir çok özlü söz niteliğinde replik mevcut not ettim.
sağlıcakla kalın.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Katanga, aksiyonun hiç düşmediği bir seri. İkinci kitap da en az ilk kitap kadar hızlı. Afrika'nın zenginliği ve vahşiliği müthiş anlatılıyor.

Bu arada benzer bir konu 2006 yapımı Kanlı Elmas filminde de işlenmişti. Orada başrolü Leonardo Dic Caprio oynuyordu ve filmin finali gördüğüm en etkileyici finallerden birisiydi. O filmi de Afrika'yı sevenlere tavsiye ederim.

voyagerman

Kıdemli Üye
5 Eki 2016
191
524
Ankara/Batıkent
Afrika nın bitmeyen çilesine, varlık içinde yokluk çekmesine, zalimin altında ezilen mazluma ayna olduğunuz için teşekkürler.Kara adamın kara kaderi birgün değişir umarım.Aslında çare Dr Alban ın dediği gibi 'African People Unite'.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Yine harika bir çalışma ama Sensei üstad bizi dinlemiyor ille de Uploaded.net olsun diyor indirme linki bari Odenat üstad madem senin de elin değmiş bu seriye ve bunun gibi değen değecek olan serilere sen de bir Alternatif Link ver bari, bitsin artık bu Uploaded.net çilemiz, bu arada unutmadan gönülden teşekkürler.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Yine harika bir çalışma ama Sensei üstad bizi dinlemiyor ille de Uploaded.net olsun diyor indirme linki bari Odenat üstad madem senin de elin değmiş bu seriye ve bunun gibi değen değecek olan serilere sen de bir Alternatif Link ver bari, bitsin artık bu Uploaded.net çilemiz, bu arada unutmadan gönülden teşekkürler.

Bu arada unutmadan....güzel arkadaşım, gönülden teşekkür etme istersen! Bizi dinlemiyor derken maaşlı eleman falan mı olduk da haberimiz yok acaba? Çeviri ve balonlama bir gönül işi olduğunu hepimizin bildiğini sanıyordum. Yanıldım mı yoksa? Pardon da, "odenat üstadım madem senin de elin değmiş" de ne demek oluyor? Bir çizgi romanı çevirmek ne kadar zor olduğunu tahmin edemiyor musunuz da dalga geçer gibi, küçümseyerek "senin de elin değmiş" gibi bir yorum yazabiliyorsunuz? İşin yoğunluğu ve önemi asıl çeviride olduğunu belirtmem mi gerekiyor? Çok özür diliyorum, acaba ben mi fazla alınganlık gösteriyorum? Polemik benim işim değil ve hiç sevmediğim bir şeydir. Linkler ile ilgili bir mesaj yazıldığında, onca cevaplarımdan sonra onları zaten artık ciddiye almıyorum, çoğu zaman okumuyorum bile tam olarak. Ayrıca bu konunun anlaşılması için kaç mesaj daha cevaplanması gerekiyor. Rakamı buradan belirtirseniz hepsini toptan yazayım "çilemiz" gerçekten bitsin. Bu yüzden, sevgili Enver arkadaşım...mesajını yazarken üç kez fazla tıklayacaksın diye derdini anlatırken uzun uzun, sonuna da unutmadan bir teşekkür ekleyim moduna girmeseydin keşke. Zaten mesajı yazana kadar dosya çoktan iner. Kimse bana inmiyor, ulaşılamıyor gibi gerçekdışı bir cümleyle gelmesin. Ama ben özellikle değerli odenat arkadaşıma yapılan yoruma çok alındım ve kırıldım. Bunu bilmenizi isterim. Sevgiler....

Son düzenleme: