SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Baron Rouge / Kızıl Baron
Pluie De Sang / Kan Yağmuru
2

Kızıl Baron Tanıtım
Kızıl Baron - Tanıtım

ZEPHYR EDITIONS
Hikaye: Pierre Veys
Çizimler: Carlos Puerta
Çeviri: odenat
Görsel Uyarlama: SenSei
Yıl: 2013
Dosya Türü: cbr
Sayfa Sayısı: 44
Tür:tarihi, biyografi, savaş,

Manfred, kızıl baron olma yolunda ilerlerken içindeki gizli gücün gün geçtikçe yoğunlaştığını düşünür. Bu durumu arkadaşına anlattığında pek inandırıcılığı olmadı. Ama Manfred'in davranışları tam tersini söylüyor.

meu030793101720zAR.jpg

YmG030793101920aSu.jpg

aWX030793102301aR7.jpg

indirmek için

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
Of of of! Müthiş hikayenin devamı da geldi.
Heyecanla takip ediyorum bu görsel şöleni...
Elinize, yüreğinize sağlık sevgili dostlar,
sonsuz teşekkürler bu güzellik için.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,316

Tam da bu albüm dizisinin ortasındayken, "The Blue Max" adlı 1966 yapımı filmi (bir kez daha) izlemenin zamanıdır. Film bizde adıyla gösterime girmişti. Başrollerde George Peppard, James Mason, Ursula Andress ve Jeremy Kemp vardı. I. Dünya Savaşı'nda geçen film çok gerçekçidir, zira henüz saçma bilgisayar efektleri sinemaya girmemiştir ve tüm hava çatışmaları sahneleri gerçeğine birebir benzeyen uçak replikalarıyla çekilmişti (bu replikalar Kurtuluş Savaşımız sırasında geçen "Paralı Askerler" adlı yabancı filmde de kullanılmıştı). Umarım SenSei'nin kendi film sitesinde bu film mevcuttur.

Albüm ve emekleriniz için teşekkürler.

134.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Çizimler harika müthiş bir seri.
Ellerinize emeklerinize sağlık.Çok teşekkür ederim.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,164
4,976
Çok çok teşekkürler sayın "SenSei", heyecanla beklediğim "çizgi-roman"lardan biri.Elleriniz dert görmesin.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
The Blue Max bir Alman piyadesinin pilot olup aristokratlar arasında yer edinme hırsı sınır tanımayınca yükseldiği hızla çakılmasını anlatan bir film . Aces High 1976 da yine birinci dünya savaşıyla ilgili bir film ama türkçe altyazı olmayınca teması hakkında birşey diyemiyoruz . Umarım çeviri balonlama ile onu da okuruz . Bu arada bu güzel dizi için teşekkürü bir borç bilirim Sensei Üstat .

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul

Tam da bu albüm dizisinin ortasındayken, "The Blue Max" adlı 1966 yapımı filmi (bir kez daha) izlemenin zamanıdır. Film bizde adıyla gösterime girmişti. Başrollerde George Peppard, James Mason, Ursula Andress ve Jeremy Kemp vardı. I. Dünya Savaşı'nda geçen film çok gerçekçidir, zira henüz saçma bilgisayar efektleri sinemaya girmemiştir ve tüm hava çatışmaları sahneleri gerçeğine birebir benzeyen uçak replikalarıyla çekilmişti (bu replikalar Kurtuluş Savaşımız sırasında geçen "Paralı Askerler" adlı yabancı filmde de kullanılmıştı). Umarım SenSei'nin kendi film sitesinde bu film mevcuttur.

Albüm ve emekleriniz için teşekkürler.

134.jpg

Filmi izlemek isteyen olursa, veya sadece fragmanını incelemek isteyenler için link ekliyorum:

izlemek için tıklayın

BfuT3080109594hdh6.jpg

eagle2000

Yeni Üye
13 Haz 2017
30
88
Elinize emeğinize sağlık Üstad.Teşekkürler....Tercihinize saygı duyuyorum ama indirme işleminin zulüm olduğunu yazmadan da duramıyorum...

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,225
Merhaba, link çalışmıyor. Yaardımcı olabilir misiniz? İyi günler