3rd part sorunu....

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Arkadaşlar, henüz çözemediğim bir nedenden dolayı photobucket'e upload ettiğim çizgi roman kapakları tuhaf bir mesaj veriyor 2 gündür. İncelemek için pek fırsatım olmadı, ama sanırım "iframe" kodunu kullandığınızdan dolayı yıllık 399$ gibi absürt bir rakam isteniyor. Doğrudan resim linki kullanıyorum iframe falan da değil. Neyse umarım çözerim kısa bir sürede. Görüntü kirliliği için tekrar kusura bakmayın arkadaşlar....sevgiler....

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Biraz araştırma fırsatım oldu. Ve evet...bu miktarlar cidden isteniyor. Yabancı forumlardan da anladığım kadarıyla herkes isyanda. Photobucket bu hamleyle intihar mı etmek istiyor, kullanıcıları mı kaybetmek istiyor, yoksa illegal fotoğrafların da önüne geçilmesi için bir çalışma mı yaptıklarını sanıyorlar, ben anlamış değilim. Çok kişi de anlamamış...anlayan olursa bilmeyenlere anlatsın lütfen. Neyse, sonuçta aklınızda olsun: Photobucket bundan sonra image paylaşımları için uygun değil. Şansımı "Imgur" ile deniyorum. Ama tabi bütün kapak resimleri yenilemek epey bir zamanımı alacak. Bu yüzden zaman zaman vaktim oldukça yenilemeler yapmaya çalışacağım....sevgiler.

Ray Luca

Aktif Üye
11 Tem 2016
353
1,340
Çengelköy
Bu problemi dün gece farketmiştim ama nedenini pek araştırmadım.
Çünkü ben de bir kaç adet Photobucket'den bir kaç adet imaj paylaşmıştım ve bir sorun gözükmüyor.
Hatta deneme amaçlı olarak buraya da bir şeyler koyayım.

AKS024-140613_zpsqcf5apbp.jpg

SBH056-151111_zpsksbnffkb.jpg