Seksek 302 - 15 Aralık 1975

Seksek

Like Tree38Likes
  • 23 Post By direnc11
  • 5 Post By Tarantula
  • 6 Post By profesör
  • 2 Post By dynamo
  • 2 Post By denizkara

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15.Mayıs.2014, 20:37   #1
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1049687
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Standart Seksek 302 - 15 Aralık 1975

Keyfimiz yok, moralimiz çok bozuk. Çok büyük bir acıyı paylaşıyoruz. Böyle bir acı varken bir şeyler paylaşmak zor geliyor. Bırakın bir şey paylaşmayı yazmak dahi zor. Ama yine de paylaşmanın yol açtığı olumlu duyguyu yaşayabilirim, yaşayabiliriz umuduyla bu konuyu açıyorum.

Büyük acımızı, bu acıya yol açan şeyleri ve kişileri unutmamak lazım. Dün TV reytingleri değişmemiş, dizilerin izlenme oranları öncekiyle aynıymış. Ne duyarlı(?) bir toplum hâline gelmişiz meğer.

Biz böyle olmayalım. Kalbimiz kurumasın.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2014, 20:48   #2
Onursal Üye

Tarantula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 149655
•Rep Seviyesi :
Tarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond reputeTarantula has a reputation beyond repute
Alıntı: direnc11´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Melek Yüzlü Kız çizgi romanını hatırlıyorum. Çim Hokeyini sevmemde çok büyük katkısı olmuştur. Fi tarihinde Yaz olimpiyatlarını TRTden seyrettiğimde inanılmaz keyif almıştım. Malesef ülkemizde sevilen tutulan bir spor olamadı. Teşekkürler Sevgili Direnc11
direnc11, dynamo, profesör ve 2 kişi bunu beğendi.
Tarantula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2014, 22:46   #3

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Acılara dayanma gücü veren insani faaliyetlerdir sevgili Nihat
Benim de içimden paylaşmak gelmiyordu, ama belki de doğru olan bu olsa gerek
Ateş düştüğü yeri yakar, bu ateş hepimizin üzerine düştü
Bu felaketi yaşayan kuşağın unutması mümkün değil
Madendeki cinayetin yanında Çiftlikteki Cinayet hafif kalacak
Teşekkür ediyorum sevgili dostum
direnc11, dynamo, denizkara ve 3 kişi bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mayıs.2014, 23:38   #4
Onursal Üye

dynamo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107745
•Rep Seviyesi :
dynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond reputedynamo has a reputation beyond repute
Alıntı: profesör´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Madendeki cinayetin yanında Çiftlikteki Cinayet hafif kalacak

Paylaşım için teşekkürler.
profesör ve denizkara bunu beğendi.
dynamo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mayıs.2014, 00:50   #5
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Üç açı var:

Birinci açı;
Tabii reyting aynı kalır, izler işte, adam nasıl olsa 3 gün yasta, güzel güzel 3 gün yasını tutar; sonra devam ki yasta neden dizi mizi izlemesin ki, zaten yas ne demek acaba, sadece rakı içmek yasak sanırım.

İkinci açı;
Diğer gerçekten yıkılanlara ise; “Sana 3 gün yas verdim; tut ve sonra sus, sessizce yas bağla mağla ama sonrası sus ve unut, kader bu yani” taktiği çalışıyor, hem de tıkır tıkır, Torpedo’ların birinde bu konu direkt bam teliydi ve sunumunda da yazmıştım, yani yılların üç kağıdı devrede.

Üçüncü açı;
Yas mas yok, kısa devre var.

Eline sağlık üstadım.
profesör ve scanfan bunu beğendi.
denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
çiftlikte cinayet, çizgi, çizgi diyarı, çizgi roman, diyarı, foto roman, gülten ceylan, katili bulacağım, kenan özcan, melek yüzlü kız, seksek, simavi, veb ofset, yaşar şener, ışıl işsever, zeki tünet

Seçenekler
Stil