ORMANIN İÇİNDEN (Sakin Korku Öyküleri) Çeviri/Balonlama

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,232

ORMANIN İÇİNDEN (Sakin Korku Öyküleri) Ç-B
Orijinal Başlığı: Through The Woods
Emily Carroll
Çeviri: scanfan
Balonlama: hggurak

Sevgili dostum "hggurak"la birlikte ortaya çıkardığımız bu çeviri/balonlama çalışmasının bir kopyasını, tıpkı diğer ortak çalışmalarımızda yapmış olduğum gibi, arşiv amacıyla benim Ç/B'larımın topluca bulunduğu "scanfan forumu"na, yani buraya da eklemek istedim. Bu ortak çalışmanın çeviri kısmını ben yaptım, balonlama/düzenleme kısmını ise "hggurak" üstadım yaptı. Burada uzun uzadıya albümü açıklamayacağım, bunu "hggurak" dostum zaten kendi bölümünde gayet iyi bir biçimde yapmıştı. Albüm hakkında geniş bilgi için aşağıdaki linki takip ederek "hggurak"ın kendi forumunda yer alan harikulade sanatsal sunumuna göz atmanızı rica ediyorum. Üstelik orada sevgili diyardaşlarımızın eser hakkındaki değerli yorumlarını da okuma fırsatını bulacaksınız. Bu başlığı açmamın ikinci bir amacı da alternatif link oluşturmak, yani link çoğaltmaktı, böylece bu ÇB projesi forumda daha kalıcı olacaktır.

bakınız "hggurak"ın sunumu
(Yayın Tarihi 6 Mayıs 2019)

TTW-Oi-SH.jpg

(Alternatif MEGA Linki) 87 MB

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Farklı bir tarzı olan çizgileriyle
ve gittikçe artan gerilimiyle
harika bir kitaptı. Bu vesile ile
tekrar teşekkür etme fırsatını
yakalamış oldum. Elinize sağlık
değerli dostlar. Selam ve saygılar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
Üstadım harikasınız ve harika balonlanmış, harika çevirilmiş bir eser.

Teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Her ne kadar benim sevdiğim tarzda bir kitap olmasa da çevirisi ve balonlasıyla çok emek verilmiş bir kitap. Harika bir çalışma olmuş. İki değerli üstadıma teşekkür ederim.