Teşekkürler!

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,161
4,968
İncelik gösterip iletime yanıt verdiğiniz için öncelikle teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Rahatsızlığınız için geçmiş olsun dileklerimi iletir, tez günde sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.
Sizi keyifle izlemeye devam edeceğim.
Saygılar!

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
İncelik gösterip iletime yanıt verdiğiniz için öncelikle teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Rahatsızlığınız için geçmiş olsun dileklerimi iletir, tez günde sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.
Sizi keyifle izlemeye devam edeceğim.
Saygılar!

Sevgili Scanfan, umarım ciddi bir sağlık sorununuz yoktur. Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim değerli büyüğüm..

Uzun süreli okumalarda göz yorgunluğuna bağlı bir sorun. Şimdilik hayati bir şey değil, ama rahatsız edici, özellikle de okumadan edemeyen biri için can sıkıcı olabiliyor. Sabah saatlerinde daha dinç oluyorum. İlginiz için teşekkür ederim sevgili dostlar.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul

Uzun süreli okumalarda göz yorgunluğuna bağlı bir sorun. Şimdilik hayati bir şey değil, ama rahatsız edici, özellikle de okumadan edemeyen biri için can sıkıcı olabiliyor. Sabah saatlerinde daha dinç oluyorum. İlginiz için teşekkür ederim sevgili dostlar.

Üzüldüm lakin en azından şimdilik hayati bir şey olmaması teselli ve umut verici. Umarım en kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz zira sizin okumaya ne kadar meraklı olduğunuzu bu zamana kadar yaptığınız hepsi biribirinden nitelikli sayısız paylaşımınızdan biliyoruz.. Sevgi ve saygı ile..

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
Değerli Scanfan . Rahatsızlığınızı şimdi sizden öğreniyorum . Geçmiş olsun . Şahsıma gerek iletişim , gerek ise üslupta çok ilham verdiniz . Bu vesile ile teşekkür etmek isterim . Tekrar geçmiş olsun temennilerimi de izninizle iletmek isterim ...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Sevgili scanfan geçmiş olsun. Yazılanlardan ne olduğunu çözemedim ama küçük bir rahatsızlık geçirdiğiniz anlaşılıyor. Umarım bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Geçmiş olsun değerli ağabeyim,
Bir süre dinlenin, özellikle gözlerinizi dinlendirin. Havalarda ısınmaya başladı, arada kitaplardan uzaklaşıp kendinizi doğaya bırakırsanız faydası olacaktır.
Selamlarımla.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi

Sevgili scanfan;

Özellikle okumayı ve okuma odaklı çalışmalar yapmayı yaşam felsefesi hâline getirmiş siz ve sizin gibi insanlar için durumun ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Kendinize dikkat edin. Bir süreliğine biraz daha fazla dinlenip okumaya biraz daha az zaman ayırırsanız daha iyi olur umarım. Geçmiş olsun dileklerimle...