Savaş Haftalık Resimli Mecmua 62 - Vatan ve Altın

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
Değerli dostlarım;

bu paylaşımda ufak bir değişiklik yapıp "armağan etme" kısmını öne aldım.

Bu bana göre de "idare eder" kalitede değerlendirilebilecek taramayı maskesini hafifçe indireceğim bir çizgi roman sevdalısına armağan etmek istiyorum. Epeydir aramızda bulunan ve bugüne kadar değerli katkılarını (bu konuda samimiyim) bizden esirgemeyen arkadaşımız, katkılarını yeterli görmüş olacak ki artık köstek olmaya karar vermiştir ve forumun olanaklarını kullanarak içinde bulunduğu oluşum için (ezeli rakibimiz & ebedi dostumuzu zan altında bırakmamak için oluşum kelimesi özellikle kullanılmıştır) bu forumda paylaşım yapanları ayartmaya çalışmaktadır. Kendisinden ricam var olduğuna emin olduğum gururunu korumak için ister iki kelam, ister iki sayfa yazı yazarak bu forumdan çekip gitmesidir, bazılarını tanıdığım oluşumdaşlarına karşı şu anda olumsuz bir tepkim yok ama alınacak olurlarsa kapı kendileri içinde sonuna kadar açıktır. Kendisi için daha az gurur verici ama kabul görecek bir diğer seçenek de şu anda kullandığı çizgi romanseverlerin yakından tanıdığı nicki ile artık buralarda boy göstermemesidir. Yoksa yine ne faşistliğimiz kalacak ne diktatörlüğümüz!...

Neyse sadede geleyim "oluşum" yokken forum vardı onlar içimizde olmadan da yoluna devam edecektir.

sava62.jpg

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Tuhaf bir süreç yaşıyorum. Memleket gibiyim biraz; karışık. Önceki akşamdan itibaren dün de dahil olmak üzere sadece girip göz atabildim foruma. Elbette mesajların içeriğini okuma şansı bulamadım. Mesajının yerine ulaşmış olduğunu tahmin ve ümit ediyorum, Nadir Abi. Olmadı iadeli-taahhütlü postayla bir daha göndeririz İrlanda'ya mesajını .

Kitap için çok teşekkür ediyorum.