Savaş Fasikül 88

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Bayramın ilk günü yazmıştım,"kesilen kurbanlar ülkemde akan kanı durdursun" diye.

Ama bu ülkem için savaşmayacağım anlamına gelmez. Kendi hakkım için savaşmam ama benden sonrakiler için savaşırım; tıpkı Kurtuluş Savaşı'nda bizim için can verenler gibi. Bu Savaş'ı okurken, yapılan savaşların neye mal olduğunu anımsayın; savaş çıkaranlar, savaşa teşne olanlar, rahat batanlar yapmayın! Susuyorsak barışın kıymetini bildiğimiz için. Ve bu kitap, benim kendimle olan savaşımda içimde barışı sağlamak için bana huzurlu bir liman sunan kankam71'e.Ölümün değil yaşamın kıymetini bana hergün anımsattığın için.Okuyun arkadaşlar .

01gzg.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Kanka nazire mi yapıyon. benden hemen sonra bir savaş. savaş mı çıkıyo ha bende daha çok savaş var bende tarar koyarım :)
çok güzel bir tarama ve düzenleme olmuş eline sağlık. ve temennilerine katıılmamak elde değil. teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
71-72 kanka savaşları başladı..
Savaş başlayacağına sevineceğimi hiç sanmazdım,
böyle savaş dostlar başına..
Savaş başlasın!..
Eline sağlık..
Saygılarımla..

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Süper ekip ve dayanışma sergileyen Deadlouse71 ve Pandora1972 teşekkürler dostluğunuzu müthiş, kıskanmıyor değilim. Dostluğunuz dayim olsun arkadaşlar bu zamanda gerçek dostları bulmak çok zordur...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,762
İstanbul
Biz Savaşlar'ı (Savok'u değil) paylaşalım ama savaştan bahsetmeyelim(Savok'tan değil, ondan bahsedelim) :)

Talimatın üzerine okuyorum sevgili arkadaşım.

Ellerin kolların dert görmesin. İyi ki buralardasın. Teşekkürler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Bu ne biçim savaş böyle..Arkadaşların saçları dana yalamış gibi bakımlı,ütülü elbiseler.:D

Bakalım kim kimi dövmüş,golü kim atmış:)
Teşekkür ederim Pandora..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Kankaların çıkardıkları Savaş'larla birbirleriyle yarışmasından en çok biz kazançlı çıkacağız galiba:D

İnşaallah savaşla ilgili olarak sadece Savaş dergisine muhatap oluruz...:rolleyes: