Savaş Resimli Romanları Özel Seri- 01 - Cehennemden Dönüş

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

30 Nisan 1979 basımı bu Savaş forumumuzda listelenen herhangi bir seriye (şimdilik) ait değil. Şu anda elimde olmasa da bu seriden bir kaç sayı daha olduğunu kapaklarından hatırlıyorum. Torpil bile atamayacak kadar hurda bir denizaltının ve mürettebatının bir konvoyla beraber İngiltere'den Malta'y yaptığı yolculuğu anlatan ve tam macera içeren bir sayıdır, kısacası önünü ya da devamını beklemenize gerek yok.

Sevgi & Saygı

savas01.jpg

Son düzenleme:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Tamamlanmış maceraları severim, sabırsızlık başa bela, teşekkür ederim ve de çok teşekkürler :).

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Hocam, şimdi indi baktım tarama da muhteşem olmuş, yaşasın yattığım yerde okurum artık :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Dönüş nasıl oldu,neyle oldu..Muhteşem oldumu,
Olduysa nasıl oldu:D
Hemen bakacağım son karpuzu da bu vesileyle kesiyorum.
Eline sağlık üstad..:)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Neden bilmem ama Savaş dergilerine hususi bir hissiyatım vardır, kendime çok yakın hissederim..
Yukarıda bahsettiğin hikayenin çok benzerini bizzat yaşamış bir denizaltı subayımızın ağzından dinledim..Bizimkilerin yolculuğu Gölcük'ten başlayıp Amerika'ya uzanıyor..Okuyup bakacağım benzerlikler ne diye..Teşekkür ederim. Saygılarımla..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Süper yayın evi o kadar çok seri halinde çıkartmış ki, takip etmek gercekten çok zor. Ama "Savaş resimli romanları özel seri" olarak listelemek daha doğru olacak gibi. Çok teşekkürler abi.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sevgili dost Gulyabani ,
Öncelikle bu güzel kitap için teşekkür ederim.
Bu seriden bir kaç kitap okuduğumu sanıyorum.
Tam macera ve özel seri idi.
Bu kitabı keyifle okuyacağım.
Ellerinize sağlık.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Savaş dergisini ilk kez indireceğim,yıllar önce 32 sayfalık fasikül serim olmuştu,2 dünya savaşı konularını ele alan dergilerdi.Tam macera keyfi başka olacak. Teşekkürler üstat.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Bugünlerde "savaş" kelimesini sıkça duymağa başladık
ve bu kelime beni irkiltmeye veya kaygılandırmaya devam ediyor.
Temenni ediyorum ki dünyanın hiç bir bölgesinde savaş olmaz,
insanlar ölmez
ve de acı çekmez.
Temenni ediyorum ki,
büyüklerimiz kimsenin maşası olmaz da
savaş"lar hep çizgi romanlarda kalır.
Teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,774
Sarkomer hocamın dileklerine bir istisna ile aynen katılıyorum

Savaşlar çizgi romanda, Savaş Çizgi Diyarı'nda kalsın:D

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Süper yayın evi o kadar çok seri halinde çıkartmış ki, takip etmek gercekten çok zor. Ama "Savaş resimli romanları özel seri" olarak listelemek daha doğru olacak gibi. Çok teşekkürler abi.

Gerçekten savaş çok iyi bir seri ama yayınevleri farklı farklı serilerle karma karışık etmişler serileri düzenlemek çok zor gibi.Düzenlene bilse çok güzel olacak bu güzel paylaşım için teşekkürler

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Bugünlerde "savaş" kelimesini sıkça duymağa başladık
ve bu kelime beni irkiltmeye veya kaygılandırmaya devam ediyor.
Temenni ediyorum ki dünyanın hiç bir bölgesinde savaş olmaz,
insanlar ölmez
ve de acı çekmez.
Temenni ediyorum ki,
büyüklerimiz kimsenin maşası olmaz da
savaş"lar hep çizgi romanlarda kalır.
Teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

bayrakzaf.gif

Sizin dileklerinize kalpten katılmakla birlikte, birileri çoktan düğmeye bastı gibi geliyor. Bu gidişle gerçekten de 4.Dünya Savaşı'nı taş ve sopalarla yapacağız ama illa yapacağız .

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Sizin dileklerinize kalpten katılmakla birlikte, birileri çoktan düğmeye bastı gibi geliyor. Bu gidişle gerçekten de 4.Dünya Savaşı'nı taş ve sopalarla yapacağız ama illa yapacağız .
kanka sana taş ve sopayla posta koyana açırım. bir rivayete göre köşe dönen terlikler atıyormuşsun. şimdidn savaşı kazanırız kesin.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Tarih olmuş bu çizgi romanları nereden bulup tarayıp paylaşıyorsunuz üstat . Emekleriniz ve çabanız için teşekkür ve saygılar .