Savaş alfa yayınları süper cilt 01..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,007
denize sıfır
İlkhan Tok arşivinden bayram armağanı.:)
300 Dpi taradım,tek sayfa düzenledim.Cildi parçalamadan ancak bu kadar oldu.:)Cilt 2 tam macera ve aralarında uçaklar konusunda bolca bilgi ve görsel ile doludur.
İyi seyirler.:)
1001kwk.jpg

1002.jpg

1058.jpg

1065.jpg

Mediafire

Alternatif

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Size de, İlhan Tok'a da çok teşekkür ederim, epey zaman olmuştu bir yerlerde görmüştüm ama almamıştım (tabii her alınmayan gibi arkasında gelen pişmanlığı söylemiyorum) :(, sonra da bir denk gelmedi, bayram bereketi dedikleri bu olsa gerek. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Bu kitapların artık yüzünü görmek sahaflarda gittikce zorlaşıyor. Zaten kötü olan kondisyonları taramayla daha da zayıflatma pahasına bizimle paylaşan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Büyüksün beyazsın,
ne güzel tararmışsın..
Kabotaj bayramı da geçti amma..
30 ağustos var daha sırada..
Yoksa artık bayram değil mi..
Her şey karıştı artık birbirine..
Mükemmel iki dost İlkhan TOK ve BB'ye sonsuz teşekkürler..

12 Şub 2010
15,006
543,751
Size de, İlhan Tok'a da çok teşekkür ederim, epey zaman olmuştu bir yerlerde görmüştüm ama almamıştım (tabii her alınmayan gibi arkasında gelen pişmanlığı söylemiyorum :(), sonra dabir denk gelmedi, bayram bereketi dedikleri bu olsa gerek :).

Sevgili pandora1972

İşte karşılıksız paylaşımın en haz verici yanı bu dile getirdiğin husus

Şarkta, garpta, şimalde, cenupta, alaska'da olup da alamadığım, ulaşamadığım ÇR lara ulaştığımda paylaşan arkadaşın getirdiği berekete duyduğum hissi dil getirmişsin

Bugün senden, yarın müsait olursam benden, müsait olamazsam canım sağolsun:)

Teşekkür eder, iyi bayramlar dilerim

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,066
Sarıyer
Savaş serisi daha epey bir yol almamız gereken serilerden. Havada ya da denizde geçen savaş hikayelerinden ziyade karada geçenlerini severim ki bu sayıda yer alan heriki macera da küçük komando gruplarının başından geçenlerin anlatıldığı türden.

Her ikinize de bu hareketli sayı için teşekkür ederim.