The Savage Sword Of Conan Sayı 190 - Denizdeki Kafatası I

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
Afiyetle okuyunuz...

02_zpshxavvhbu.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Kapak ta güzel kitap ta güzel.Sevgili kardeşim Prospero daha da güzel...
Değerli kardeşim çok çok çok teşekkürler ederim.Bu seriyi tamamlanmış bir halde görmek birçok dost gibi,benim de hayallerimden biri.Umarım bir gün bu hayal gerçeğe döner.
Sevgili kardeşim tekrar tekrar teşekkürler ederim.Kandilin mubarek olsun,23 Nisan hepimize kutlu olsun.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
hocam eksikliğin tamamlanması açısından iyi olmuşta, dergi bayağı yıpranmış. yazılar silinmeye yüz tutmuş neredeyse, bazı sayfalar çok zor okunuyor. bunun tekrar bir ele alınması gerekiyor gibime geldi.

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
hocam eksikliğin tamamlanması açısından iyi olmuşta, dergi bayağı yıpranmış. yazılar silinmeye yüz tutmuş neredeyse, bazı sayfalar çok zor okunuyor. bunun tekrar bir ele alınması gerekiyor gibime geldi.

Haklısın bence de. Elinde daha iyi durumda baskıya sahip olan biri tarayıp koyarsa iyi olur yada orijinal İngilizce olan sayıdan balonlarız kimse de düzgün hali yoksa.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda

Haklısın bence de. Elinde daha iyi durumda baskıya sahip olan biri tarayıp koyarsa iyi olur yada orijinal İngilizce olan sayıdan balonlarız kimse de düzgün hali yoksa.

Arkadaşlar sizler için tek tek sayfaları elden geçirip düzenledim baştan 1 kaç sayfası renklidir hep renkli yapacaktım fakat hoşlanmayanlar olabilir diye vaz geçip çok güzel şekilde yeni dergi gibi meydana getirmeye çalıştım umarım beğenirsiniz:D
süper görüntü net okumak için İndir

Son düzenleme: