The Savage Sword Of Conan Sayı 177 - Fısıltılar Kuyusu

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,343
Afiyetle okuyunuz...

IMG_0003_zps3lstvqdm.jpg

IMG_0004_zpsphndej2t.jpg

prince' Alıntı:
.....
Kendi konularım haricinde, linkleri çalışan konulara alternatif link eklemeyi pek şık bulmamakla birlikte,çizgi roman hepimizin felsefesinden yola çıkarak bu iki konuya alternatif link ekliyorum.Sıkıntı olursa konu sahibi ve yönetici arkadaşlar gerekeni yaparlar.

Alternatif link:

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,758
Günahkar kent Shadizar'a boşuna gitmemiştir barbarımız
Bakalım ne günahlar işlemiş orada
Teşekkürler sevgili prospero

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
Bulunduğum yer itibarı ile indiremiyorum ama bu teşekkür etmeme engel değil.
İlk fırsatta indirip okumak üzere gönülden teşekkürler.

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
bu linkte perte çıkmış , The Savage Sword Of Conan serisinin tamamını indirdim 176-177 nolu sayıların linkleri bozuk ,indirdiklerimin tamamını müthiş bir keyifle okuyorum dünyaya bir daha gelsem sorsalar ne istersin diye çizgi roman okumak istiyorum derdim bu imkanı tanıyan site yöneticilerine minnnettarım Allah razı olsun seviliyorsunuz saygılarımla.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
bu linkte perte çıkmış , The Savage Sword Of Conan serisinin tamamını indirdim 176-177 nolu sayıların linkleri bozuk ,indirdiklerimin tamamını müthiş bir keyifle okuyorum dünyaya bir daha gelsem sorsalar ne istersin diye çizgi roman okumak istiyorum derdim bu imkanı tanıyan site yöneticilerine minnnettarım Allah razı olsun seviliyorsunuz saygılarımla.

Link aktif.Çizgi roman keyfinizi bölmeyin.

Bu muazzam çalışma için teşekkürler üstadım.

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
prince dostum bir kaç arama motoru ile linke giriş yapmaya çalıştığım halde olmadı aklınıza herhangi bir şey gelmesin sayı 176 ve 177 ye extra link yüklemeniz mümkün mü şimdiden teşekkür ederim?

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
prince dostum bir kaç arama motoru ile linke giriş yapmaya çalıştığım halde olmadı aklınıza herhangi bir şey gelmesin sayı 176 ve 177 ye extra link yüklemeniz mümkün mü şimdiden teşekkür ederim?

Ücretsiz mega üyeliği alarak sorunu çözebilirsiniz diye düşünüyorum.
Kendi konularım haricinde, linkleri çalışan konulara alternatif link eklemeyi pek şık bulmamakla birlikte,çizgi roman hepimizin felsefesinden yola çıkarak bu iki konuya alternatif link ekliyorum.Sıkıntı olursa konu sahibi ve yönetici arkadaşlar gerekeni yaparlar.

Alternatif link:

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Yaşasın sayenizde nihayet indirebildim ve bütün seriyi tamamlamış oldum harika bir insansınız teşekkür ederim.