The Savage Sword Of Conan Sayı 143 - Kan ve Onur

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,427
istanbul
Alfa YMD sayı 106 taramasından faydalanarak tek sayfa yapıp düzenledim.

Tarayan mhk'ya, paylaşan Subzero'ya teşekkürler.

ssoc143thumb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Teşekkürler Trutalbruth.
Conan'ın kılıcında bu kadar kan ve etrafta bu kadar akbaba varken, herhalde Conan'ın bulunduğu yer mezbahaya dönmüştür.
Ellerine sağlık üstadım.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Epey zahmetli bir işe girişmişsin sevgili trutalbruth. Ellerine sağlık.

Keşka daha iyi bir tarama olsaydı da onun üzerinde çalışabilseydin. Bende bulunan kopye biracık daha iyi sanki ama o da çok iyi değil. Devam edeceksen (etmeni isterim) tarama arayalım mı acaba? Ne dersin? Bakarsın buluruz.

Alfa'nın çevirisi bu kez fena değildi, hayret. Fena değildi derken, yine hatalar var ama daha önce başka örneklerde gördüğümüz gibi "serbest atış" yapmamışlar en azından.

Bu özveri için ve harcanan büyük emek için sonsuz teşekkürler.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,427
istanbul
Keşka daha iyi bir tarama olsaydı da onun üzerinde çalışabilseydin. Bende bulunan kopye biracık daha iyi sanki ama o da çok iyi değil. Devam edeceksen (etmeni isterim) tarama arayalım mı acaba? Ne dersin? Bakarsın buluruz..

Sevgili dostum, aslında bu macerayı tarayabilirdim ama üşendim açıkçası. Bu tarama çokta kötü görünmedi gözüme kullanayım dedim. CTB balonlaması yaparken arada iki üç sayı da SSOC yapmayı düşünüyorum. Sayı 166 hariç (Türkiye'de yayınlanmadı.) tüm SSOC sayıları çizgi diyarı Conan arşivi içinde değişik serilerde taranmış olarak mevcut. Bu taramalardan bazıları iyi bazıları kötü. Mesela sayı 145 şölen macerasının bulunduğu TMKD 170 (YMD 127'de bu kaynaktan derlenmiş) taraması bence yeterli değil. Onu kendim tarayacağım. Mevcut olanlardan daha iyi taramalar bulabilirsek harika olur. (Tarama arayalım derken kastettiğin bu muydu tam emin olamadım gerçi.)

12 Şub 2010
15,006
543,642
Kan ve onur arasında bağlantı var kesinlikle

Tıpkı Conan ve alıcı kuşlar arasındaki bağlantı gibi

Kapak ressamı bu işi biliyor