The Savage Sword Of Conan Sayı 120 - Thamazhu Yıldızı

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
bxb.jpg

Değerli dostlar ,
Güzel bir kapak , güzel bir macera , güzel bir gün.
Siz kıymetli dostlara keyifli okumalar.

Tarama bana ait değildir.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Bu kapağı görünce Spartacus dizisi aklıma geldi. Conan, Doctore ile çukur isimli yeraltındaki mekanda kapışıyormuş gibi algıladım.

Şu Starz kanalı keşke Conanı da dizi haline getirse. Her hafta Hiborya çağından bir macera izlesek. Şiddeti bol ve artı 18. Güzel giderdi be :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bu kapağı görünce Spartacus dizisi aklıma geldi. Conan, Doctore ile çukur isimli yeraltındaki mekanda kapışıyormuş gibi algıladım.

Şu Starz kanalı keşke Conanı da dizi haline getirse. Her hafta Hiborya çağından bir macera izlesek. Şiddeti bol ve artı 18. Güzel giderdi be :)

Doctore iyi gladyatör, Spartacus ve Crixus'da, ama bence ekibin en iyisi ve benim favorim Gannicus,

Yine de Conan bu dört kafadarı dört ile çarpar hepsinin canına okur diye düşünüyorum. Bilmem siz ne dersiniz?

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bu öykü SSOC 14. sayı olan Zambula Yamyamları öyküsünün isim ve yerlerin değiştirilerek tekrar uylanmasıdır. En beğenmediğim Conan yazarlarından biri olan Larry Yakata tarafından yazılmış, Pin-up çizimleri çok iyi olmasına karşılık çizgi roman serilerindeki işlerini çok beğenmediğim Pablo Marcos taradından çizilmiştir. Zambula Yamyamları'nı okumadan bu sayıyı okumanızı tavsiye etmem. Aslı çok daha güzel.