Hilary England

ilhanx

Süper Üye
15 Ağu 2009
5,401
178
Hilary England
Ben, bir temelde kendinden-öğretilen bir sanatçıyım, eğer sen, NYC'de sanat öğrencisinin birliğinde birçok uzun terli yaz sınırını kapsamazsan. Boyamak her zaman, benim tutkum oldu, ve ben, onun her zaman, olacak olduğunu varsayarım, şaşırırım, ve yaşam ile telkin edilirim, ve doğa, insanların bütün görünüşleri, ve ikisinin birlikte bulunması. Benim tutkum, insanlar ve manzaraları boyuyor, her iki eşit olarak güzel, ve bana büyülüyor, bundan dolayı eğer ben, ikisini birleştirebilirsem, hatta daha iyi. Ben, benim ihtiyacımın arkasında gücü kullanan kuvvet olması için yaratmak için değişiklik ve doğa ve insanlığın ince çeşitliliğini bulurum. Ben her yerde, benim, güzelliği gördüğüme bakarım, ve bunun için, çok minnettarım.Ben, cesurca boyamayı severim,türlü farklı vuruşların ve tekniklerin, en ilginç bir resim için yaptığını bulmama rağmen.boyamanın ritminde bir müziğin türüyü bulurum, ve ben, benim işimde onu taşımayı denerim, herhangi bir özel tarzım yok, ve birini tanımlamayı beğenmem, veya herhangi bir özel türe kendimi sınırlandırmak — ben temelde, o zaman beni her ne ilgilendirdiğini boyarım, ve umut diğerleri hem de, her ne benim, yakalamış olabildiğim anlayışın olduğunu beğenecek.

eng014.jpg

eng015.jpg

eng016.jpg

eng001.jpg

eng002.jpg

eng003.jpg

eng004.jpg

eng005.jpg

eng006.jpg

eng007.jpg

eng008.jpg

eng009.jpg