Joan Marie

ilhanx

Süper Üye
15 Ağu 2009
5,401
178
Joan Marie
Bir fakülte öğrencisi olarak, ben, Michelangelos Sistine tavanı ile huşu içindeydim. Son derece hareket etti, ben, düşündüm, eğer sanat, o güçlü olabilirse, ben, onun bir parçası olmalıyım. O günden o, benim içimde bu pozitif patlayıcı enerjiyi görsel olarak ifade etmesi için benim maksadım oldu. Benim sanat kariyerim, ilham veren tüy gibi hafif çizimlerle başladı.Ayların içinde, bu çizimler, ulusal ve uluslararası acente temsilini aldı. Sonuç olarak, benim işim, 15 yıl boyunca çeşitli şirketler tarafından ruhsat verildi, kitap ve magazin örtülerinin düzinelerini süslemek, ve dünyanın etrafında özel toplamaların yüzlercesi ile satın alındı.Geçenlerde, Ive, Picassos sözcükleri ile telkin edildi, o, bir dehanın aklıyla boyar, ve bir çocuğun özgürlüğü. Benim soyut müzik resimlerim, ortaya çıktı. Benim, şarkıları canlandırmaya boyadığım gibi, benim sezgiyle elde edilen özgürlüğüm, benim klasik güzel sanat eğitimimde benim tuvalime döken patlayıcı enerjiyi yöneltmek için çeker.Otomatik yazı gibi akışın olduğu bu yeni özetler, oldu, ilkin aylarının içinde iki galeri gösterisinde, boyamayı tamamladı.Ben, Aziz Louis, Missouri'de Washington üniversitesinden boyamakta benim BFAimi aldım, ve Tampa'da güney Florida'nın Aziz Louis, Missouri ve üniversitesinde Lindenwood üniversitesinden benim MFAim.Aziz Louis, yeniden benim evimdir. Ben, Brooksville ve Tampa'da benim şekil veren yıllarımı harcadım, Florida. Bu, Sedona'da yaşam-değiştiren manevi bir bağlantıya götürdü, Arizona, Los Angeles'in yüksek enerjisi ile izledi, benim amacımın, izleyici ruhunu elektriklemek ve enerji vermek olduğu eve dönmek.

mar4.jpg

mar5i.jpg

mar13p.jpg

mar12.jpg

mar24.jpg

mar16.jpg

mar2p.jpg

mar15.jpg

mar11.jpg

mar25.jpg

mar6.jpg

mar20.jpg