Saklambaç (2 Kasım 1974)

Saklambaç (2 Kasım 1974)

Saklambaç Gazetesi

Like Tree52Likes
  • 33 Post By yazicizahmet
  • 5 Post By misterno
  • 4 Post By yazicizahmet
  • 4 Post By misterno
  • 3 Post By Üsküdar
  • 2 Post By Baltimora
  • 1 Post By Ahmet Hakan Çaylak

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27.Mart.2020, 14:16   #1
Onursal Üye

yazicizahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 600355
•Rep Seviyesi :
yazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond repute
Standart Saklambaç (2 Kasım 1974)
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

A4 ile taradım. 6 tam gazete sayfasıdır

Konu yazicizahmet tarafından (27.Mart.2020 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.
yazicizahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Mart.2020, 14:40   #2
Onursal Üye

misterno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 250743
•Rep Seviyesi :
misterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond repute
Güzel tarama olmuş, teşekkürler.
Hocam kaç parça olarak tarayıp birleştiriyorsun sayfaları?
Malum eski gazete sayfaları bayağı büyük oluyor.

Konu Baltimora tarafından (29.Mart.2020 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir.
misterno isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Mart.2020, 15:20   #3
Onursal Üye

yazicizahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 600355
•Rep Seviyesi :
yazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond repute
Alıntı: misterno´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel tarama olmuş, teşekkürler.
Hocam kaç parça olarak tarayıp birleştiriyorsun sayfaları?
Malum eski gazete sayfaları bayağı büyük oluyor.

İlk önce yarıdan fazlayı katlayıp, paylı tarıyorum (2 defa). Sonra da diğer yarısını aynı şekilde. Sonra ilk yarımı ve ikinci yarımı program ile birleştiriyorum. Elde olan iki yarım sayfayı da bilahare birleştiriyorum. Ve tam sayfa da birkaç işlemden sonra hazır.
Sevgili Kardeşim; sayende, bu kadar zorlu bir paylaşım sürecini, anlatabilme fırsatı bulabildiğim için minnettarım. Maalesef bir A3 tarayıcı alana kadar böyle devam edeceğim. Sevgi, saygı ve sağlıklar.

Konu Baltimora tarafından (29.Mart.2020 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir.
yazicizahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Mart.2020, 17:04   #4
Onursal Üye

misterno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 250743
•Rep Seviyesi :
misterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond repute
Alıntı: yazicizahmet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk önce yarıdan fazlayı katlayıp, paylı tarıyorum (2 defa). Sonra da diğer yarısını aynı şekilde. Sonra ilk yarımı ve ikinci yarımı program ile birleştiriyorum. Elde olan iki yarım sayfayı da bilahare birleştiriyorum. Ve tam sayfa da birkaç işlemden sonra hazır.
Sevgili Kardeşim; sayende, bu kadar zorlu bir paylaşım sürecini, anlatabilme fırsatı bulabildiğim için minnettarım. Maalesef bir A3 tarayıcı alana kadar böyle devam edeceğim. Sevgi, saygı ve sağlıklar.

Eyvallah kardeşim eksik olma. Ben de düşünüyorum A3 tarayıcı ama fiyatlar yüksek maalesef. Gerçi birleştirme yapınca A4 tarayıcı da iş görüyor. Geçen saydım 200 tane kadar gazete birikmiş evde 80-90 ve 2000 li yıllara ait. İleride tararız bakalım parça parça.

Konu Baltimora tarafından (29.Mart.2020 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.
misterno isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Mart.2020, 16:34   #5
Süper Üye

Üsküdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 73
•Rep Seviyesi :
Üsküdar will become famous soon enough
Paylaşıma sunulmadan önceki aşamaları okuyorum da oldukça emek ve uğraşı gerektiren durum olduğunu görüyorum.Karşılık beklemeden yapılan paylaşımları takdire şayan buluyorum. Emeklerinize sağlık.
Üsküdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Aralık.2020, 20:12   #6
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 224257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Kendimi bildim bileli çeşitli gazetelerde, köşesinde insanların dertlerine derman bulmaya çalışan meşhur Güzin Ablayı görünce "Bu Güzin Abla hiç yaşlanmaz mı?" diye çok merak etmişimdir. Meğerse 1921 doğumlu Güzin Sayar, 2006 yılında 85 yaşında hayata gözlerini yummuş ve bu görevi ondan kızı devir alarak annesinin ismini yaşatıyor imiş. Bu durum bana Kızılmaske'deki babadan oğula yüzyıllardır geçen kahramanlık geleneğini anımsattı. Neyse, kıymetli büyüğümüze Allah'tan rahmet, kızı Sayın Feyza Algan'a da uzun ömürler diliyorum. Bu özel gazete paylaşımınız için de size teşekkür ediyorum Üstadım. Sayenizde her bir günümüz nostaljik gazete okuma keyfiyle geçiyor.
yazicizahmet ve python80 bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (13.Aralık.2020 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.
Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Nisan.2022, 22:31   #7
Yeni Üye

Ahmet Hakan Çaylak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 17
•Rep Seviyesi :
Ahmet Hakan Çaylak is on a distinguished road
Merhaba, 29 Haziran 1979 tarihli gazete varsa elinizde paylaşır mısınız?
Baltimora bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (14.Nisan.2022 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.
Ahmet Hakan Çaylak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Nisan.2022, 23:17   #8
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 224257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Alıntı: Ahmet Hakan Çaylak´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, 29 Haziran 1979 tarihli gazete varsa elinizde paylaşır mısınız?

Merhabalar Sayın Ahmet Hakan Çaylak,
paylaşımı yapan çok değerli üyemiz YazıcıAhmet geçen yıl Nisan ayından beri siteye girmediğinden maalesef size yanıt veremeyecektir. Gene de mesajınız bu başlık altında kalsın, umarım kendisi bir gün tekrar aramıza döner ve birbirinden güzel paylaşımlarıyla bizleri tekrar mutlu eder..

Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil