The Joker - Daffy Duck Türkçe

Saint Walker

Çeviri & Balonlama
30 Eki 2018
197
4,032
The Joker - Daffy Duck

yGzG9j.jpg

İlk çeviri denemem o yüzden ufak hataları mazur görün. İyi okumalar.

Çizgi romanın telifi JBC yayıncılık tarafından alınmış olup yakında çıkacaktır.

EVHOrT6U4AAgihh

Bu sebeple link kaldırılmıştır.

Ekli dosyalar

• The Joker-Daffy Duck 01.jpg
    The Joker-Daffy Duck 01.jpg
    102.9 KB · Görüntü: 45
Moderatör tarafında düzenlendi:

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
429
655
Teşekkürler dostum, eline sağlık :) ilk sayının kusuru olmaz, ben fontu çok sevemedim, daha uygun fontlar mesela "Cc wild fonts" gibi fontlar daha şık ve estetik duruyor.

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
Çok güzel bir eser seçmişsiniz daha fazlasını bekliyoruz... teşekkürler

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Bu serinin diğerleri de gelecek mi? Elinize sağlık ben de beğendim.​

Saint Walker

Çeviri & Balonlama
30 Eki 2018
197
4,032
Açıkçası paint kullandığım için yazı fontu seçeneği çok az.

Saint Walker

Çeviri & Balonlama
30 Eki 2018
197
4,032
Batman-Elmer Fudd ve Catwoman-Tweety and Slyvester da Türkçe olarak basıldı. Lobo ve Road Runner düşünüyorum.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Batman-Elmer Fudd ve Catwoman-Tweety and Slyvester da Türkçe olarak basıldı. Lobo ve Road Runner düşünüyorum.

Merhaba bu seriyi yaptığınız için teşekkürler, Balonlamayı başka birine yaptırsanız, sitemizde profesyonel denilebilecek seviyede Balonlamacı arkadaşlar var, Yöneticilerimiz var, Shoryuken, büyükbeyaz ve daha ismi aklıma gelmeyen pek çok arkadaş bu hususta size yardım edecektir. Kendim yapmak istiyorum diyorsanız da bu arkadaşlara bir danışın en azından font konusunda ve diğer konularda yardımcı olacaklardır.

Saint Walker

Çeviri & Balonlama
30 Eki 2018
197
4,032
Merhaba bu seriyi yaptığınız için teşekkürler, Balonlamayı başka birine yaptırsanız, sitemizde profesyonel denilebilecek seviyede Balonlamacı arkadaşlar var, Yöneticilerimiz var, Shoryuken, büyükbeyaz ve daha ismi aklıma gelmeyen pek çok arkadaş bu hususta size yardım edecektir. Kendim yapmak istiyorum diyorsanız da bu arkadaşlara bir danışın en azından font konusunda ve diğer konularda yardımcı olacaklardır.

teşekkür ederim bir bilene danışmak en iyisi sanırım.