SABAH TV Film Guide (3-9 Ekim 1992)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Dergi bombardımanı devam ediyor. Bu defa da sabah dergisinden gelmiş. O zamanlar her gazetenin bir eki olurdu. Genelde cumartesi günleri verirlerdi.

Hürriyet teleskop
Sabah Tv Guide
Milliyet Tvbox-Prima-Oscar

Bunlar benim hatırladıklarım. İnşallah hepsini burada görmek kısmet olur.

Çok içten bir şekilde teşekkür ediyorum. Yıllardır özlemini çektiğim dergileri burada görüyorum.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Dergi bombardımanı devam ediyor. Bu defa da sabah dergisinden gelmiş. O zamanlar her gazetenin bir eki olurdu. Genelde cumartesi günleri verirlerdi.

Hürriyet teleskop
Sabah Tv Guide
Milliyet Tvbox-Prima-Oscar

Bunlar benim hatırladıklarım. İnşallah hepsini burada görmek kısmet olur.

Çok içten bir şekilde teşekkür ediyorum. Yıllardır özlemini çektiğim dergileri burada görüyorum.

Evet cumartesileri tv eki günüydü gazeteler için..90 lı yıllarda bunun zirvesiydi.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,757
İstanbul
Üstad, dergiyi görünce şok oldum. Commodore dergisinin 72. sayısının altında, atari salonlarında oynanan Moonwalker'la ilgili mesaj yazmıştım, bu sayı üstüne geldi. Bu, nasıl bir tesadüftür :) Ellerine sağlık, muhteşem paylaşım.

Son düzenleme:

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Üstad, dergiyi görünce şok oldum. Commodore dergisinin 72. sayısının altında, atari salonlarında oynanan Moonwalker'la ilgili mesaj yazmıştım, bu sayı üstüne geldi. Bu, nasıl bir tesadüftür :) Ellerine sağlık, muhteşem paylaşım.

Kalpler beraber demek ama senin için uyarı işaretleri koyacağım paylaşımlara bundan sonra :)