Ringo Western Dergisi Sayı 17

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,087
Rng_Cizgi_Diyari_17_1.jpg
Rng_Cizgi_Diyari_17_2.jpg

Tarama bay_x dostumundur.
Herkese iyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Sayın ertuğrul Üstadım, bana ceza vermiş; sabaha kadar kitap tarayacakmışım. Hoh hoh ho ho!... Göbeğim de yok ki hoplatarak güleyim... Elimde sigara, önümde Türk kahvesi olduğu müddetçe akşamdan sabaha; sabahtan akşama kadar tarayabilirim. Yeter ki sigaram sönmesin, kahvem bitmesin. Siz düşününüz üstadım; nasıl olsa tertip etmek size ait. Sekiz adet taranmış Ringo, sabaha masanızda bekliyor olacaktır. Saygılarımla.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bu yüreklere,
bu gönüllere,
bu dostluklara gıpta ediyor,
en derin teşekkürlerimi
saygılarımla birlikte sunuyorum.

bayrakzaf.gif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,087
Sayın ertuğrul Üstadım, bana ceza vermiş; sabaha kadar kitap tarayacakmışım. Hoh hoh ho ho!... Göbeğim de yok ki hoplatarak güleyim... Elimde sigara, önümde Türk kahvesi olduğu müddetçe akşamdan sabaha; sabahtan akşama kadar tarayabilirim. Yeter ki sigaram sönmesin, kahvem bitmesin. Siz düşününüz üstadım; nasıl olsa tertip etmek size ait. Sekiz adet taranmış Ringo, sabaha masanızda bekliyor olacaktır. Saygılarımla.

Sen tara bende ekip sağlam:D
Türk kahvesi,çay her zaman hazır.
Sekiz tarama az, onsekize çıktı:20:
Senin yüreğin yeter:)

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Her ikinizin de eline sağlık. Azminiz için çok teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,712
Çılgın bu gençler:D, resmen çılgın

Köyün delisi bunlar, resmen deli

Silah zoruyla, baskıyla hiç kimse , hiç bir şey yaptıramaz bu dostlara, yaptırılamamıştır da

Bir yudum dostlukla sabahlara kadar nöbet tutturur, tarama yaptırırsınız, neyi var neyi yok kardeşçe paylaştırırsınız

Var mı böyle güzel Diyar, var mı böyle dostluklar

Alice'in Harikalar Diyarında bile böylesi yok

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,657
İstanbul
Müthişsiniz ne enerji, bu ne gönül zenginliği bir kahveye bir sigaraya fit teşekkürler Sevgili dostlarım iyiki sizleri tanıdım...