Frank Sinatra & Dean Martin - Medley

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
Videodan önce size Frank Sinatra ve Dean Martin'in içinde bulunduğu Rat Pack topluluğundan bahsedeyim. 1960'dan önce "The Rat Pack" Humphrey Bogart tarafından kurulmuş bir aktörler topluluğuydu. 60'lı yılların ortalarına doğru dönemin ve tüm zamanların en önemli aktör ve şarkıcılarından olan Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis, Jr., Peter Lawford ve Joey Bishop topluluğa dahil oldu.

ratpackcover-1.gif

Bu değişimden sonra grubun öne çıkan isimleri Frank Sinatra, Dean Martin ve Davis üçlüsü oldu.​

0115b58ca1df08bafd52db7de6e9c4a1.wix_mp_512

Rat Pack genelde müthiş sahne şovlarıyla izleyicileri eğlendiriyor ve zaman zaman filmlerde yer alıyordu.

Yer aldıkları filmler şunlardır;

220px-Ocean%27sEleven%281960%29Poster.jpeg

ximg.php

439-1.jpg

Bu kadar bilgi yeter :) Şimdi Frank Sinatra ve Dean Martin'in sahne şovlarından biriyle başbaşa bırakıyorum sizi. İyi seyirler...​

Moderatör tarafında düzenlendi:

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Frank Sinatra çok büyük bir sanatçıdır, orjinal Ocean's Eleven filmini izlemiştim Cloney ve Pitt'in yeniden çevriminden kat kat iyiydi . Ekibin uyumu birbirini iyi tanıyan bu arkadaş klübünden geliyor olmalı.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,409
İzmir
Telefonumun gelen arama zili, Frank Sinatra'nın My Way parçası. Bilmeyen arkadaşların mutlaka dinlemesini öneriyorum. Paylaşım için çok teşekkürler.

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
Ayrı bir film olarak değerlendirildiğinde 2001 yapımı olan da çok başarılı bir film ve içinde çok değerli aktörleri barındırıyor. Ancak karşılaştırma anlamında bakıldığında seninle aynı fikirdeyim sevgili cobra. Ayrıca George Clooney ve Brad Pitt film röportajlarında 1960 versiyonuyla ilgili bir soru karşısında biz asla onların klasına ulaşamayız demişlerdir. Onlar bile bizimle aynı fikirde :D

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Ayrı bir film olarak değerlendirildiğinde 2001 yapımı olan da çok başarılı bir film ve içinde çok değerli aktörleri barındırıyor. Ancak karşılaştırma anlamında bakıldığında seninle aynı fikirdeyim sevgili cobra. Ayrıca George Clooney ve Brad Pitt film röportajlarında 1960 versiyonuyla ilgili bir soru karşısında biz asla onların klasına ulaşamayız demişlerdir. Onlar bile bizimle aynı fikirde :D

Tabiki o filmde çok güzel fakat klasiğin tadı apayrı özellikle Sammy Davis Jr. a hayran kalmıştım o harika final sahnesi şarkı Sammy Davis Jr.'ın sesinden :