CO.RO - Because the Night (1992)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
90'lar denince akla gelen ilk parçalardan biri olsa da, ilk kez 70'lerde Patti Smith tarafından yorumlanmıştır.

Bestesi Bruce Springsteen'a aittir.

Koro bölümünde, İngiliz Newwave grubu Depeche Mode'un "Master and Servant"'ından samplelar vardır..

Günümüze kadar Kim Wilde'dan tutun da Bon Jovi'ye kadar bir çok sanatçı tarafından coverlanmıştır..

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Başlangıcı Depeche Mode'un bir parçasını hatırlattı, teşekkürler..

Rica ederim dostum.. Yukarıda belirtmiştim, sanırım gözünden kaçmış;
bahsettiğin parça, 1984 çıkışlı bir Depeche Mode hiti olan "Master and Servant"dır..

Son düzenleme:

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Gerçekten de bilgilendirmenizde Depeche Mode kısmı gözümden kaçmış, artık bir yakın gözlüğü bana farz oldu:),bu arada paylaştığınız Depeche Mode parçası grubun beğendiğim ilk 5 şarkısı arasına girer, teşekkürler ederim..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Gerçekten de bilgilendirmenizde Depeche Mode kısmı gözümden kaçmış, artık bir yakın gözlüğü bana farz oldu:),bu arada paylaştığınız Depeche Mode parçası grubun beğendiğim ilk 5 şarkısı arasına girer, teşekkürler ederim..

Rica ederim..

Estafurullah, olur böyle şeyler, fazla bilgisayar başında vakit geçirmekten olmuştur..

Benim için de ilk 5 giren bir parçadır.. Sanırım bu durum çoğu dinleyenleri için aynıdır..

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,617
hiçbiryerde :)
Vaya Con Dios solisti Dani Clein ve
Eurythmıcs solisti Annie Lennox'a
benzettim şarkıcının sesini... Teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi: