Müzik download siteleri yardım talebi

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
878
3,910
İzmit
Selamlar Sevgili diyar dostları,
Flac ve benzeri formatlarla yeni tanıştım sayılır, müzik kaliteleri harika,
bu ve benzeri formatları zahmetsizce indirebileceğimiz siteleri tanıyan dostlardan link rica ediyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
Spotify ve Deezer kullanmaya alıştıktan sonra indirme sitelerini takip etmeyi bıraktım. Ama rock-metal müzikle ilgili birkaç site var aklımda lazım olursa.

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
Rutracker(org) ve Sharemania(us) sitelerinde oldukça geniş bir müzik arşivi bulunuyor. Rutracker sitesi torrent odaklı çalışıyor, Sharemania ise indirme bağlantıları paylaşıyor.

Her zaman stabil çalışmasa da slavart(.)gamesdrive(.)net sitesinden Qobuz platformundaki yüksek kaliteli müzik dosyalarını indirebiliyorsunuz. Genellikle tekil şarkıları indirmek için tercih edilebilir.

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,248
3,537
Eskiden Metal ve türevleri adına Soulseek kullanıyordum, dünyanın en büyük portalıydı (hala var mı bilmiyorum) Günü gününe dünyadaki tüm albümler paylaşılıyordu. Şimdi Deezer yetiyor. :)

Little Guitars

Yeni Üye
21 Ağu 2019
76
173
Rutracker(org) ve Sharemania(us) sitelerinde oldukça geniş bir müzik arşivi bulunuyor. Rutracker sitesi torrent odaklı çalışıyor, Sharemania ise indirme bağlantıları paylaşıyor.

Her zaman stabil çalışmasa da slavart(.)gamesdrive(.)net sitesinden Qobuz platformundaki yüksek kaliteli müzik dosyalarını indirebiliyorsunuz. Genellikle tekil şarkıları indirmek için tercih edilebilir.

ben de yıllardır ru.Tracker kullanıyorum ve çok memnunum.
Film, dizi ve belgesel konusunda da çok iyi bir site. Rusça bildiğim için için sitenin İngilizceye çevrilip çevrilemediğini araştırmadım ama arama sonuçları Latin harfleri ile de veriliyor.