Rosemary Clooney - Mambo Italiano (1954)

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Rosemary Clooney - Mambo Italiano

images

Bu şarkıyı dinlemeyen yahut bilmeyen yoktur herhalde. Kimler kimler söylemedi ki bu şarkıyı. Ancak ben en çok Rosemary Clooney ve Dean Martin yorumlarını birazcik daha çok severim. (Dean Martin mi dedim? Sıra ona da gelecek tabi diyor ve parantezi kapatıyorum.)

Maalesef bu tatlı hatunu 2002 yilinda kaybettik. Son dönemlerinde bayaği kilo da alan sanatçının toprağı bol olsun diyoruz. Keyifli dinlemeler...

www.youtube.com/watch?v=9prJXEhNhPA

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,858
George Clooney'in halası olurmuş kendisi aynı zamanda.George Clooney demişken Ayhan Işık la ne kadar benziyorlar birbirlerine değilmi?Ayhan Işık ın neyi eksik George Clooney'dan..:)

z0v0z5.jpg

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
George Clooney'in halası olurmuş kendisi aynı zamanda.George Clooney demişken Ayhan Işık la ne kadar benziyorlar birbirlerine değilmi?Ayhan Işık ın neyi eksik George Clooney'dan..:)

z0v0z5.jpg

Bu başlığın bu şekilde devam etmesini istemezdük ama ne yapalım? Corç Koloneye kim en çok benziyor bakalım?

766087_detay.jpg

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Harika bir nostalji fırtınası esmiş. Keyifle dinledim dostum. Hatta bir an kendimi Sezen Cumhur Önal'ın "Müzik Yelpazesi" adlı programını izliyorum hissine kapıldım. Teşekkürler.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,210
3,857
Osmaniye
Harika bir nostalji fırtınası esmiş. Keyifle dinledim dostum. Hatta bir an kendimi Sezen Cumhur Önal'ın "Müzik Yelpazesi" adlı programını izliyorum hissine kapıldım. Teşekkürler.

Beğenmene sevindim, zaten benim de tam istediğim buydu; geçmişe götürmek ve nostalji fırtınası. Keyifli dinlemeler...