Frank Sinatra - Sunny (1967)

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
frank-sinatra_00284540.jpg

Haftaiçinin yorgunluğunu üzerinizden atmak ve haftasonuna güzel bir giriş yapmak için bir fincan kahve eşliğinde güzel bir Sinatra şarkısı dinlemek gibisi yoktur. Maalesef kahveyi kendiniz hazırlamanız gerekecek:) Keyifli dinlemeler...

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
Oh, the dark days are gone and the bright days are here,
My Sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, I love you.

Sunny, sunny... thank you for the sunshine bouquet.
Sunny... thank you for the love that you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now I feel just about ten feet tall.
Sunny one so true, I love you..

(orkestra)

Sunny... sunny, sunny, sunny thank you for that smile upon your face.
Sunny... sunny thank you for that gleam that flows with grace
You're my spark of nature's fire,
You're my sweet complete desire,
Sunny one so true, I love you..

Sunny one so true, I love you...

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,931
İstanbul
Ve efsane geri döndü.. :)

Sevgili lecagot; birbirinden güzel paylaşımlarını bayağı özlemiştim. Umarım az da olsa, bu paylaşımlarının devamı gelir.. Senin yokluğunda aramıza; güzel paylaşımlar ve yorumlar yapan çok değerli bir kaç arkadaşımız daha katıldı. Eminim ki açılan konulara göz attığında hepsini çok beğeneceksin. :) Tekrardan hoşgeldin dostum..

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
Estağfurullah dostum efsane olmak ne haddimize. Arayı biraz fazla açtım haklısın. :D Yeni katılan arkadaşların paylaşımları gözümden kaçmış gerçekten de baya bir konu eklenmiş ilgili başlığa. Yakın zamanda hepsini dinleyeceğim. Tekrar hoşbulduk... :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,931
İstanbul
Estağfurullah dostum efsane olmak ne haddimize. Arayı biraz fazla açtım haklısın. :D Yeni katılan arkadaşların paylaşımları gözümden kaçmış gerçekten de baya bir konu eklenmiş ilgili başlığa. Yakın zamanda hepsini dinleyeceğim. Tekrar hoşbulduk... :)

Öylesin.. Öylesin.. Engin bilginle ve alçak gönüllü kişiliğinle nostaljik müzik bölümümüze ayrı bir renk, tat katıyordun. Sayende o kadar çok şey öğrenmiştim ki, zamanla paylaşımlarını takip etmek bağımlılık etkisi yapmıştı bende.. :)

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
Dostum beni utandırıyorsun bu kadar övülmeye alışık değilim. :) Ben de senin hakkında aynı şekilde düşünüyorum. Pekala madem bağımlılık yaptık bundan sonra arayı açmamaya özen göstereceğim. :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,931
İstanbul
Dostum beni utandırıyorsun bu kadar övülmeye alışık değilim. :) Ben de senin hakkında aynı şekilde düşünüyorum. Pekala madem bağımlılık yaptık bundan sonra arayı açmamaya özen göstereceğim. :)

O zaman alışırsın zamanla.. :) Arayı açmamak için özen göstereceğine sevindim. Zira sizler gibi nostalji tutkunları sayesinde elimizde kocaman bir arşiv oluşuyor.. :)

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,447
Tempoyu biraz hızlandıralım :)

Frank ustanın versiyonuyla mukayese kabul etmez, o her zaman birincidir. Ancak öbür Frank'ın (Frank Farian) yaptığı figürleri taklit etmeye çalışarak büyümüş bir nesiliz biz... O nedenle bu da klasik sayılır.

Son düzenleme: