Santa Esmeralda - Don't let me be misunderstood (1977)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Amerikalı ve Fransız sanatçılarda oluşan, latin-disko tarzda müzik yapan "Santa Esmeralda" grubunun en meşhur parçasını paylaşacağım.

Dinleyeceğiniz parça; İngiliz grup "The Animals"'ın "Don't let me be misunderstood" parçasının yeniden yorumlanmasıdır..

Keyifli dinlemeler, seyirler..

Son düzenleme:

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
Tarantino'nun birinci Kill Bill filminin soundtrackleri arasındadır. Paylaşımın için teşekkürler dostum. Bu arada söylemeden edemeyeceğim şarkının klibini Youtube'u açmadan başlık üzerinden izledim de kar yağışı eşliğinde latino dansı izlemek garip hissettiriyor insanı. :D

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bu arada futbol ile ilgilenenler bilir;
bu parçayı 1990 yılında Galatasaray taraftarları tezahürat haline getirmiştir.

"Laylala.. Laylala.. Laaaayyyy!!.. Galatasaaraayy!!..
Laylala.. Laylala.. Laaaayyyy!!.. Galatasaaraayy!!.."

Aşağıdaki videoda 10ncu saniyeden sonraya dikkat!.. :D

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Müstehcen olmasaydı en çok son yorumu sevdim derdim. :)

Animals için de teşekkürler bu arada. Hah şöyle...

O yorumda müstehcen bir şey yok sevgili direnc11. Galatasaray taraftarı "Laylala.. Laylala.. Laylala.. Galatasaray!" diye tezahürat yapıyor. Ama videonun bitmesine 1-2 saniye kala Fenerbahçe taraftarı bu tezahürata küfürlü kontra yapıyor. Prensip olarak asla argo ya da küfürlü bir paylaşım yapmam, bunu beni tanıyan herkes bilir..

Hee bu bestenin kontra yapılmış bol küfürlü halleri yok mu? Tabi ki var.. Ama ben bunları asla tasvip etmiyorum, fair play ruhu taşıyan bir Galatasaray taraftarı olarak!.. Önce dostluk, ondan sonra rekabet gelir; şahsen kendi adıma..

Animals yorumu için de bir şey değil.. :) Her türlü istek ve görüşe açığız.. :)

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
O yorumda müstehcen bir şey yok sevgili direnc11. Galatasaray taraftarı "Laylala.. Laylala.. Laylala.. Galatasaray!" diye tezahürat yapıyor. Ama videonun bitmesine 1-2 saniye kala Fenerbahçe taraftarı bu tezahürata küfürlü kontra yapıyor. Prensip olarak asla argo ya da küfürlü bir paylaşım yapmam, bunu beni tanıyan herkes bilir..
Ben küfürlü versiyonunu değişik defalar duymuştum. Ses çok net değil, yine aynı versiyon zannettim. Bağışla, Sevgili Osman. Hep bu Fenerliler yüzünden :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Ben küfürlü versiyonunu değişik defalar duymuştum. Ses çok net değil, yine aynı versiyon zannettim. Bağışla, Sevgili Osman. Hep bu Fenerliler yüzünden :)
Estafurullah sevgili direnc11; ben sadece bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istedim. Yoksa bahsi geçen bestenin bir çok küfürlü versiyonunu ben de duymuşumdur, hem de yüzlerce kez.. :) Yalnız bu beste ilk çıktığında çok masumdu, içinde; dediğim gibi en ufak bir küfür yoktu. Ne yazık ki zamanla, bunu çekemeyen rakip taraftarlar Galatasaray taraftarının bu tezahüratını engellemek için küfürlü kontra taktiğine başvurdular. O zamandan bu yana rakip taraftarın da olduğu maçlarda eski sıklıkta pek söylenmez.. :)

Son düzenleme: