Müjde!! Sevdiğiniz eski dönem dizilerini TV EM'e istekte bulunarak izleyebilirsiniz..

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
Sevdiğiniz diziler yıllar sonra televizyonda,
tekrar Türkçe dublajla yayınlanacak!!

d_Pq_Qxhd.jpg

Artık dönemin dizilerinin tekrar televizyonda yayınlanması için bir umudumuz var! Tv Em diye bir kanal var. Dönemin dizileri olan "Görevimiz Tehlike", "Kara Şimşek", "A Takımı", "Küçük Ev", "Kökler", "Kung fu", "Güzel ve Çirkin", "Tatlı Cadı", "Bonanza", "Smith ve Jones" gibi dizileri Türkçe dublajla yayınlıyorlar. Görevimiz Tehlike ve A Takımı'nın dublajını yeniden yaptırmışlar yani dublajı piyasada olmayan dönem dizilerini istek halinde dublajlattırıp yayınlıyorlar!) Bazen de Western film kuşağından filmler ve 80'lerin - 90'ların filmleri yayınlanıyor.

Tv Em'de yayınlanan dizilere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Benim yayınlanması isteğinde bulunduğum diziler "Kanun Namına" (Miami Vice) ve "Hava Kurdu" (Airwolf); bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

İsteklerinizi [COLOR="Blue"]bilgi@tvem.com.tr[/COLOR]'ye veya adresine yazarsanız bu dizilerin tekrar yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sizin de istediğiniz başka dönem dizisi varsa onları da istediğiniz dizilerin yanına yazıp gönderirseniz ve bu diziler hakkında ufak bir bilgi verirseniz Tv Em'e; mesela fragman, diziden bir bölüm youtube videosu olsa daha iyi, dizinin yayın tarihi, dizinin Türkiye'de yayınlandığı ad yani örneğin "Kara Şimşek" Knight Rider'ın Türkçe yayın adı oluyor, "Kanun namına" ise Miami Vice'ın, bunun gibi yani iyi olur..

Yukarıda belirttiğim adresten Tv Em'i mesaj bombardımanına tutarsak istediğimiz dizileri yayınlarlar diye düşüyorum, zaten "istek ve önerilerinizi bize yazınız" diyorlar bence denemeye değer! Kanal full eski dizileri ve filmleri yayınlıyor çünkü...

qhy0_Zw_W.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Tv Em'i yaklaşık 3 aydır çok yakından takip ediyorum. Öyle ki "izlemediğim dizi bölümü kalmamıştır" diyebilirim. Bazen iş saatlerine denk gelse de geceleyin gündüz oynayan bölümlerin tekrarı olduğundan bu eksikliği gideriyorum.

Bu kanal için Nostaljiseverler'in "Kutsal Kasesi" diyebiliriz. Sadece 60, 70 ve 80'lerden diziler yayınlanmıyor; bunların yanında her gün en az iki tane; John Wayne, Gary Cooper, Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Eli Wallach, Yul Bryner, Charles Bronson gibi efsane oyuncuların rol aldığı klasikleşmiş western filmleri yayınlıyor.. Bunların yanında bir çok klasikleşmiş aşk, savaş ve macera filmleri yayınlıyor. Örneğin dün akşam "Love Story" vardı.. Ayrıca her Perşembe saat 20:00'da "007 James Bond" film serisinin bir bölümü yayınlanıyor. Kısacası Tv Em anlatılmaz, yaşanır... :)

Sevgili Leon'un da belirttiği üzere; yayınlanmasını istediğiniz dizi için istekte bulunursanız, bir gün televizyonunuzu açtığınızda eski bir dostla karşılaşmamanız içten bile değildir.. :)

Son düzenleme:

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
Tv Em'i yaklaşık 3 aydır çok yakından takip ediyorum. Öyle ki izlemediğim dizi bölümü kalmamıştır diyebilirim. Bazen iş saatlerine denk gelse de geceleyin gündüz oynayan bölümlerin tekrarı olduğundan bu eksikliği gideriyorum.

Bu kanal için Nostaljiseverler'in "Kutsal Kasesi" diyebiliriz. Sadece 60, 70 ve 80'lerden diziler yayınlanmıyor; bunların yanında her gün en az iki tane; John Wayne, Gary Cooper, Clint Eastwood, Lee Van Cleef gibi efsane oyuncuların rol aldığı klasikleşmiş western filmleri yayınlıyor.. Bunların yanında bir çok klasikleşmiş aşk, savaş ve macera filmleri yayınlıyor. Örneğin dün akşam "Love Story" vardı.. Ayrıca her Perşembe saat 20:00'da "007 James Bond" film serisinin bir bölümü yayınlanıyor. Kısacası Tv Em anlatılmaz, yaşanır... :)

Sevgili Leon'un da belirttiği üzere; yayınlanmasını istediğiniz dizi için istekte bulunursanız, bir gün televizyonunuzu açtığınızda eski bir dostla karşılaşmamanız içten bile değildir.. :)
"Kökleri" filan da mı yayınladılar yahu, tüh ben kaçırdım desenize!. :) "Güzel ve Çirkin"i de yayınlanmış; bu iki dizi bitti sanırsam. Her halde ondan kaldırmışlar yayınladıkları dizi bölümünden? "Kobra Takibi" de vardı diziler bölümünde şimdi o da yok onu da yayınladılar mı? Olay TV'de "Kobra Takibi" dizisine rastlamıştım Tv Em'de görmedim ama.

Western filmlerini de gerçekten beğeniyorum, bu kanal nostalji severler için çok süper bir kanal.

Bu arada konuyu açarken mesajı uzun tuttuğum için kusura bakmayın, resimlerini de koyayım dedim ama çok uzun oldu mesajı da uzattım kimse anlamadan bakar geçer yani iyi ki editlemişsiniz sevgili Baltimora. Kısa ve Öz her zaman iyidir.. :Ğ

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
"Kökleri" filan da mı yayınladılar yahu, tüh ben kaçırdım desenize!. :) "Güzel ve Çirkin"i de yayınlanmış; bu iki dizi bitti sanırsam. Her halde ondan kaldırmışlar yayınladıkları dizi bölümünden? "Kobra Takibi" de vardı diziler bölümünde şimdi o da yok onu da yayınladılar mı? Olay TV'de "Kobra Takibi" dizisine rastlamıştım Tv Em'de görmedim ama.

Bu arada konuyu açarken mesajı uzun tuttuğum için kusura bakmayın, resimlerini de koyayım dedim ama çok uzun oldu mesajı da uzattım kimse anlamadan bakar geçer yani iyi ki editlemişsiniz sevgili Baltimora. Kısa ve Öz her zaman iyidir.. :Ğ

Tv Em'in karışık bir yayın politikası var. Bazı dizilere belirli bir süre ara verip, daha sonraları tekrar kaldıkları yerden; ya aynı saatte ya da başka bir saatte yayınlarına devam ediyorlar. Dizinin yayında olmadığı sürede dizi afişini de sitelerinden kaldırıyorlar.. Örneğin bundan yaklaşık 1 ay önce "Güzel ve Çirkin" ve "Kökler"in afişleri de duruyordu. Ne zaman ki bu 2 diziye ara verildi, afişleri kaldırıldı. Aynı şey "Kobra takibi" için de geçerli.. Yalnız "bu dizileri kaçırdım" diye üzülmeyin zira kesinlikle tekrar yayına girecektir.. Bunu gözlemlerime dayanarak söylüyorum.. :)

Bu arada yazdığınız mesaj ile ilgili yaptığım düzenlemeyi anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim zira paylaşımlarınız sitemizin formlarını bayağı bir zorlamıştı.. :)

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Hemen listeyi hazırlayalım. Teşekkürler

Cengiz bey; Tv Em'in dizilerle ilgili tek olumsuz yanı yukarıda belirttiğim üzere karışık bir yayın politikası olması zira son zamanlarda Bonanza'yı bir yayınlıyorlar, bir yayınlamıyorlar.. Halbuki bayağı bir zamandır, Bonanza'yı aynı saatte yayınlamaya alışmıştık şimdi ise tam alışmışken böyle acayip bir uygulama yapıyorlar. Bakalım hangi saate ve ne zaman tekrar düzenli bir yayına sokacaklar bu güzel diziyi..
Neyse ki şimdilik Küçük Ev, Tatlı Cadı, Görevimiz Tehlike, A Takımı ve Kara Şimşek'te istikrar var.

Son düzenleme:

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
Cengiz bey; Tv Em'in dizilerle ilgili tek olumsuz yanı yukarıda belirttiğim üzere karışık bir yayın politikası olması zira son zamanlarda Bonanza'yı bir yayınlıyorlar, bir yayınlamıyorlar.. Halbuki bayağı bir zamandır, Bonanza'yı aynı saatte yayınlamaya alışmıştık şimdi ise tam alışmışken böyle acayip bir uygulama yapıyorlar. Bakalım hangi saate ve ne zaman tekrar düzenli bir yayına sokacaklar bu güzel diziyi.. Neyse ki şimdilik Küçük Ev, Tatlı Cadı, Görevimiz Tehlike, A Takımı ve Kara Şimşek'te istikrar var.
Bir de Kanun Namına'yı (Miami Vice) yayınlasalar tam olacak ama benden başka isteyen yok herhalde?? Kanun Namına (Miami Vice) ve Hava Kurdu'nun (Airwolf) yayınlanmasını istiyorum. (Özellikle de Kanun namına'nın yayınlanmasını.) Sizden bu iki dizi için de istekte bulunmanızı rica ediyorum Sevgili Çizgi diyarı üyeleri ve bu sayfaya ulaşan ziyaretçiler..

Böyle bir aksiyon/polisiye dizisi yayınlanmaz mı yahu!?

Kanun Namına (Miami Vice) dizisi jeneriği..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Bir de Kanun Namına'yı (Miami Vice) yayınlasalar tam olacak ama benden başka isteyen yok herhalde?? Kanun Namına (Miami Vice) ve Hava Kurdu'nun (Airwolf) yayınlanmasını istiyorum. (Özellikle de Kanun namına'nın yayınlanmasını.) Sizden bu iki dizi için de istekte bulunmanızı rica ediyorum Sevgili Çizgi diyarı üyeleri ve bu sayfaya ulaşan ziyaretçiler..

Böyle bir aksiyon/polisiye dizisi yayınlanmaz mı yahu!?​

Sevgili Leon; her ne kadar bahsettiğiniz diziler ilgi alanıma girmese de, sizin hatırınıza her iki dizi için de istekte bulundum. Umarım dilediğiniz bu iki dizi de yayınlanır, zira özellikle "Kanun namına" dizisinin yayınlanması için yıllardır verdiğiniz mücadele çok takdire şayan bir durum. Bu dizilerin haricinde kendim için de; "Zamanda Yolculuk" (Voyagers!), "Savaş Yıldızı Galaktika" (The Battlestar Galactica), "Piyango" (Lottery) ve "Hayal adası" (Fantasy island) dizilerinin yayınlanması isteğinde bulundum. Bakalım isteklerimiz ne ölçüde gerçekleşecek?.. :)

Bu arada istekler için ilgili bilgileri tekrar yayınlamakta fayda var.

İstek formuna yandaki linkten ulaşabilirsiniz:

E-Posta için ise; bilgi@tvem.com.tr adresine mail atmanız yeterli olacaktır

Son düzenleme:

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
Sevgili Leon; her ne kadar bahsettiğiniz diziler ilgi alanıma girmese de, sizin hatırınıza her iki dizi için de istekte bulundum. Umarım dilediğiniz bu iki dizi de yayınlanır, zira özellikle "Kanun namına" dizisinin yayınlanması için yıllardır verdiğiniz mücadele çok takdire şayan bir durum. Bu dizilerin haricinde kendim için de; "Zamanda Yolculuk" (Voyagers!), "Savaş Yıldızı Galaktika" (The Battlestar Galactica), "Piyango" (Lottery) ve "Hayal adası" (Fantasy island) dizilerinin yayınlanması isteğinde bulundum. Bakalım isteklerimiz ne ölçüde gerçekleşecek?.. :)

Bu arada istekler için ilgili bilgileri tekrar yayınlamakta fayda var.

İstek formuna yandaki linkten ulaşabilirsiniz:

E-Posta için ise; bilgi@tvem.com.tr adresine mail atmanız yeterli olacaktır
Hava Kurdu (Airwolf) Kara Şimşek gibi konuşmuyor ama daha çok soğuk savaş temalı bir dizi malum dönemin SSCB-ABD mücadelesi ama bazı bölümlerde iki ülkenin tarafları ölümcül virüs ve mikroplarla mücadele için işbirliği yapıyorlardı. Kanun Namına'yı istememin nedeni daha çok dizinin atmosferi diyebilirim. Çok gerçekçi çekilen aksiyon sahneleri ve gerçekçi senaryosuyla bu diziyi yeni nesiller de izleyebilir. Düşünün "Kurtlar Vadisi Pusu" adlı dizide Polat helikopteri patlatmak için roketatar fırlatıyor ama fırlatılışını görseniz Star Trek'de bu kadarı yoktur yani efektle fırlatılışı çok komik yani bilgisayarla yapıldığı belli ama Kanun Namına dizisinin 5.sezondaki bir bölümünde Sonny bir FBI muhbirini (aslında DEA Narkotik Ajanı olduğu ortaya çıkıyor sonra hatta Vice ekibine katılıyor bu çocuk ve Miami Vice:Young Criminal Unit filmi veya dizisi için aslında bir pilot bölüm oluşturuyordu nitekim Sonny ve Rico'suz ve diğer önemli karakterlerdir. Castillo,Gina,Trudy,Switek,Zito karakterleri dışında nasıl bir Miami Vice olur bilemiyorum nitekim bu proje de daha sonra iptal edildi zaten. Don Johnson ve Philip Michael Thomas'sız bir Miami Vice'ı sanırım göze alamadılar) korurken bulundukları yat'a mafya silahlı saldırı düzenliyordu helikopterle Sonny'nin sinyal fişeği tabancasıyla Helikopteri vurup patlatarak düşürmesi çok gerçekçidir mesela, hiç bunun film icabı olduğunu bile anlayamazsınız o derece yani. Neyse amaan alt tarafı bir dizi işte yayınlanmazsa da artık çok üzerinde durmayacağım.

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
logo1.jpg

Bu arada Kanun Namına(Miami Vice)'dan sonra istediğim diğer Don Johnson dizisi de Nash Bridges'dir. Nash Bridges ülkemizde hiçbir zaman yayınlanmadı. 1996-2001 de Nash Bridges dizisi çekilip CBS'de gösterilirken biz NBC'nin dizisi Kanun Namına (Miami Vice)'nın Türkiyede gösterilmemiş yeni bölümlerini (3.sezondan itibaren) STAR TV'de izliyorduk.

Hem Nash Bridges'ın ülkemizde ilk defa gösterilmesi hem de Kanun Namına (Miami Vice)'ın tekrar yıllar sonra gösterilmesi için bir kampanya daha yapmaya değer diyorum!

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
Osman kardeşim sanırım bu konu pek rağbet görmedi, şöyle yapsak facebook'da hem "Kanun Namına" için hem de diğer diziler için kampanya başlatsak nasıl olur? Hem böylece dizileri seven herkes görüp mesaj atmış olur...

"TV Em'de Kanun Namına (Miami Vice) dizisinin yayınlanmasını istiyoruz, isteyenler bilgi@tvem.com.tr'ye veya adresine mesaj atsın" diye grup veya sayfa açmış oluruz, hem de bu diziyi seven herkes görüp mesaj atmasını sağlarız.. Tv Em; Mavi Ay, Kökler, Güzel ve Çirkin ve bir kaç yeni dizi daha ekledi, bir el atsak şu işe nasıl olur?

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,189
Kendi Koltuğunda
"Vadideki hayat"ı istiyorum.
Bulabilen varsa söylesin.. Televizyonda oynasa ama nerdeeee?!!..
Keşke dediğiniz gibi çok istek olsa da yayınlasalar ama arşivlerinde ya vardır ya yoktur..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Osman kardeşim sanırım bu konu pek rağbet görmedi, şöyle yapsak facebook'da hem "Kanun Namına" için hem de diğer diziler için kampanya başlatsak nasıl olur? Hem böylece dizileri seven herkes görüp mesaj atmış olur...

"TV Em'de Kanun Namına (Miami Vice) dizisinin yayınlanmasını istiyoruz, isteyenler bilgi@tvem.com.tra veya adresine mesaj atsın" diye grup veya sayfa açmış oluruz, hem de bu diziyi seven herkes görüp mesaj atmasını sağlarız.. Tv Em; Mavi Ay, Kökler, Güzel ve Çirkin ve bir kaç yeni dizi daha ekledi, bir el atsak şu işe nasıl olur?

Bu konuda ben üstüme düşeni yaptım Leon, aynı şekilde sizin de yaptığınızı düşünüyorum, hem de fazlasıyla.. :) Bu yüzden ben daha fazla olayı zorlamak istemiyorum..

"Vadideki hayat"ı istiyorum.
Bulabilen varsa söylesin.. Televizyonda oynasa ama nerdeeee?!!..
Keşke dediğiniz gibi çok istek olsa da yayınlasalar ama arşivlerinde ya vardır ya yoktur..

Vadideki hayat'ın TV Em arşivlerinde olduğunu düşünmüyorum, olsa olsa sadece TRT'de vardır. Ama sizin için TV Em'e dizi ile ilgili istekte bulunacağım. Siz de bilgi@tvem.com.tr'ye veya adresine mesaj atarak istekte bulunabilirsiniz. Unutmayalım; ne kadar çok kişi istekte bulunursa, o dizinin yayınlanma şansı daha büyük olur...

Son düzenleme:

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Samuray'ın İntikamı vardı mesela.TRT'den başka hiç bir yerel kanalda yayınlanmadı bildiğim kadarıyla.Keşke yeniden izleyebilme imkanımız olsaydı.Bugün yayınlanan saçma sapan pek çok Kore dizisinden daha güzeldi.Skinoske Sama neredesin?:))

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Herkese Selam. "Görevimiz Tehlike"yi rica etmiştim, hem telefon hem de ileti ile, bir hafta sonra yayınlamaya başladılar. Şimdi ise "Komiser Colombo"yu rica ettim, şayet bu diziyi arzu edenler desteklerse belki onu da yayınlattırabiliriz.

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
356
500
Ben onu bunu bilmem, "Büyük Tuzak" geçen hafta başladı. Efsane diziydi tekrar seyretmek harika!..

Ekli dosyalar

• ZUMRepisode-guide-wiseguy-jonathan-banks-ken-wahl-tv.jpg
    ZUMRepisode-guide-wiseguy-jonathan-banks-ken-wahl-tv.jpg
    42.4 KB · Görüntü: 6

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Bugün TV EM sitesine girip Tatlı Sert, Bonanza, Tatlı Cadı, Komiser Columbo, San Francisco Sokakları dizilerinin yeniden yayınlanmasını rica ettim.

Keşke TRT orjinal seslendirmeleri ile (TRT Dublajları) o dizileri yeniden yayınlasa. Çünkü o dönem bu dizileri sevmemizin bir nedeni de seslendirme sanatçıları idi. Hala bazı karakter seslendirilmelerini hatırlarım. TRT eski yayınlarını neden bu kadar gizliyor anlamıyorum.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,827
Logan'ın Kaçışı, Altı milyon dolarlık adam, yanılmıyorsam Saint'in dönüşü ve Pasaklı Sally ile Siyah lale gibi diziler vardı. Kanalın elinde yoktur sanırım, rahmetli Osman Gidişoğlu da Komiser Enrayt'ı seslendiriyordu. Hey gidi günler heyyy!..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Bugün TV EM sitesine girip Tatlı Sert, Bonanza, Tatlı Cadı, Komiser Columbo, San Francisco Sokakları dizilerinin yeniden yayınlanmasını rica ettim.

Keşke TRT orjinal seslendirmeleri ile (TRT Dublajları) o dizileri yeniden yayınlasa. Çünkü o dönem bu dizileri sevmemizin bir nedeni de seslendirme sanatçıları idi. Hala bazı karakter seslendirilmelerini hatırlarım. TRT eski yayınlarını neden bu kadar gizliyor anlamıyorum.

Sevgili Silence; TV EM'de hafta içi her gün Tatlı Cadı ile Bonanza dizileri yayınlanıyor zaten. Yalnız şu sıralar Bonanza dizisi birer hafta dönüşümlü olarak yayınlanıyor. (Aynı diziler hafta sonları da saatleri değişerek bazen yayınlanıyor)

Bu arada TRT'nin eski dizileri yayınlamama politikasını ben de anlamış değilim, oysa ki TRT Retro ya da TRT Nostalji adında bir kanal açsalar eminim ki ciddi reytingler alacaklardır..

Son olarak; TV EM bu akşam 21:30'da, başrolünü Tom Selleck'in oynadığı, seksenlerin efsanevi dizilerinden "Magnum P.I."ı yayınlamaya başlayacak... Nostaljisevelere bu da benim müjdem olsun...

Son düzenleme:

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Bilgilendirme için teşekkür ederim sevgili Baltimora..

Ben de sizin gibi altmışlı ve yetmişli yılların hayranıyım.Hala o dönemlerin filmlerini izliyor, müziklerini dinliyorum.TRT'nin bir Nostalji kanalı açması düşüncenize de katılıyorum.Gerçekten reyting patlaması yapacaktır.

Selam ve sevgiler..

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
Tv Em'i aradım Kanun Namına "Miami Vice" dizisinin yayın hakları ellerinde yokmuş, distribütörünü bulamıyorlarmış. Miami Vice'ın DVD veya kasetlerini Türkiyede dağıtan firmanın kim olduğunu öğrenebilirsek Tv Em'e bildirip yayınlanmasını sağlayabiliriz. 2005 ya da 2006 yılında 1.Sezonunu DVD olarak Türkiye'de Kanal D Home Video çıkartmıştı, bir ara Show Plus kanalında da yayınladılar Miami Vice'ı digitürk'de, umarım distribütörünü bulurlar. Siz de bence hem Miami Vice "Kanun Namına" dizisi için hem de diğer istediğiniz diziler için telefon açın.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,909
ordu-turkey
TV EM burada çekse keşke ama çekmiyor; dizileri keşke dijital ortama da koysalar, işte o zaman harika olurdu. Mesela Türkçe olarak tıpkı şu anda "Kurtlar Vadisi"nin yazete.comda nasıl tüm bölümleri varsa onun gibi olsa müthiş olurdu.

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
115
293
Arkadaşlar ben de düzenli aralıklarla TRT ve TVem kanallarına diziler ve western filmleri ile ilgili istekte bulunuyorum.
Özellik Samurayın intikamı, Battlestar Galactia 1978 ve 1980, Bana şans dile (wish me luck)gibi diziler ve Call of the wild serisi özellikle 1993 yapımını.

Kungfu ve Kökler dizisini tvem kanalı sayesinde Türkçe olarak arşivime kattım.
ama diğer diziler konusunda (özellikle gündüz kuşağında yayınlanan diziler) şimdiye kadar kayıt edip nette paylaşan olmadı. bu belkide en önemli eksik.

TV em de yayınlanan A takımı, Görevimiz Tehlike, Wiseguy, Küçük Ev ve Magnum gibi diziler kayıt edilerek nette mutlaka paylaşılmalı ki ileride bu dizileri seyretmek isteyenler ulaşabilsin.

Keşke TVem den kayıt edip paylaşan birileri çıksa.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Maalesef diziler açısından TV EM'in yayın politikasında ciddi bir düşüş var. Zira yukarıda bahsettiğimiz bir çok dizi yayından kaldırılmış durumda, kaldırılmayanların ise yayın süreleri kısaltılmış durumda. Yerine ise hemen hemen her kanalda rastlayabileceğimiz klasik türden TV programları geldi. Oysa ki bizim gözümüzde TV EM'i ayrıcalıklı yapan nostaljik dizileriydi. Umarım kanal yöneticileri bu yanlış politikayı sürdürmekte ısrar etmezler zira her geçen gün bu kanaldan soğumaya başladım.... :(

Son düzenleme:

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
115
293
TV Em yeni bir dizi daha yayınlamaya başladı.

1971-1972 yapımı "Kaygısızlar" (The Persuaders). Tony Curtis ve Roger Moore oynuyorlar.

Bakalım başka hangi diziler yayınlanacak?!.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
TV Em yeni bir dizi daha yayınlamaya başladı.

1971-1972 yapımı "Kaygısızlar" (The Persuaders). Tony Curtis ve Roger Moore oynuyorlar.

Bakalım başka hangi diziler yayınlanacak?!.

Toplam 24 bölümden oluşan bu dizinin,
hafta içi her gün saat 15:30'da oynadığını da notlarımıza ilave edelim..
İlgilenenlere duyurulur..

BOitkn2.png

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
TV EM artık iyice kabak tadı vermeye başladı; koca kanalda kala kala yayınlanan bir tek "Kaygısızlar" dizisi kaldı. İki hafta önce "Magnum"u yayından kaldırdılar. Bugün ise "Küçük Ev"in yayından kaldırıldığını gördüm. Artık Western kuşağı hariç bu kanalda beni pek cezbeden bir şey kalmadı.. Yazık, halbuki biz daha nice nostaljik dizilerin yayınlanacağını ümit ediyorduk...

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
115
293
Daha önce yayınlandı mı bilmiyorum ama TV EM'de bugün
"Mike Hammer" ile "Zenginler Ve Yoksullar" dizileri başlıyor.

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
115
293
TV EM kanalı önümüzdeki hafta sonu kapanacakmış. Nette haberi vardı.
Bir kanal eski dizileri ve Westernleri yayınlıyor derken o da kapanma kararı vermiş. bir daha eski dizileri hangi kanal yayınlar bilinmez.

Keşke şimdiye kadar yayınlananlar nette paylaşılsa...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
TV EM kanalı önümüzdeki hafta sonu kapanacakmış. Nette haberi vardı.
Bir kanal eski dizileri ve Westernleri yayınlıyor derken o da kapanma kararı vermiş. bir daha eski dizileri hangi kanal yayınlar bilinmez.

Keşke şimdiye kadar yayınlananlar nette paylaşılsa...

Bu haberi ben de okudum maalesef. Siteye girdiğimde sizlerle ilk bu haberi paylaşmayı düşünüyordum. Son zamanlar pek siteye girecek zamanım olmadığımdan siz benden önce davranmışsınız...

Bizler TV EM'den daha çok nostaljik dizi ve filmler yayınlamasını beklerken maalesef ünlü işadamı ve Trabzonspor Onursal başkanı Mehmet Ali Yılmaz kanalı kapatmaya karar vermiş. Yani TV EM'de uzun zamandır beğeniyle izlediğimiz; çocukluğumuzun ya da gençliğimizin güzel dizilerine veda etme vakti geliyor.. Umarım bir mucize olur da, kendisi bu karardan vazgeçer..

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
115
293
arkadaşalar. Hava Kurdu (Airwolf) dizisini Türkçe izlemek isteyenler Cumartesi Pazar günleri Saat: 13:30 da Mesaj TV de yayınlanıyor.

Ben bölüm 3 ve 4 ü kayıt edebildim. fırsat buldukça da kayıt etmeye çalışıyorum.
Elbirliği ile belki yayınlanacak tüm bölümleri kayıt edilebilir.

schizo

Yeni Üye
2 May 2011
10
3
Bu tip dizileri kaydeden arkadaşlarla bir grup kurulsa ve desteklerle oraya yüklemeler yapılsa nasıl olur?
Özellikle Wiseguy.Büyük Tuzak kaçırdığım için çok üzüldüm şu an