Motorize Fareler (Biker Mice from Mars) çizgi filmi..

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Günlerdir adını anımsamaya çalışıyordum, düşeş geldi. Çok teşekkürler Sayın Toxine... Yine aynı dönemde adını anımsayamadığım Dalgıç Köpekbalığı Adamların okyanusda dalıp dalıp çıktıkları bir çizgi film daha vardı. Adı neydi kim bilir...

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Günlerdir adını anımsamaya çalışıyordum, düşeş geldi. Çok teşekkürler Sayın Toxine... Yine aynı dönemde adını anımsayamadığım Dalgıç Köpekbalığı Adamların okyanusda dalıp dalıp çıktıkları bir çizgi film daha vardı. Adı neydi kim bilir...

Aslında köpekbalığı adamlar hakkında bilgim yok. Ancak bu konuyu
araştırırken (zaten ismi aklımdaydı ama yılını ve bölüm sayısını
araştırdım.) gözüme çarpan 1994 çıkışlı Street Sharks adlı bir
çizgi film oldu. Türkçe yayınlandı mı bilmiyorum ama köpek, balık ve
adam kısmı tutuyor gibi:)

Street Sharks intro

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Bahsettiğim çizgi film Street Sharks değil maalesef, benim bahsettiğim çizgi filmde apne ustası gibi metrelerce derinliğe dalıp çıkabilen ve çok havalı desenlere sahip yüzgeçli dalgıç elbiseleri giyen karakterler vardı.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bahsettiğim çizgi film Street Sharks değil maalesef, benim bahsettiğim çizgi filmde apne ustası gibi metrelerce derinliğe dalıp çıkabilen ve çok havalı desenlere sahip yüzgeçli dalgıç elbiseleri giyen karakterler vardı.

a156146059c6d547c30d04cdfc5d5779.jpg

Tigersharks isimli bir çizgi film vardı. Acaba bahsettiğiniz bu mu?

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Güzel çizgilerdi kardeş, aynen bende anımsadım Trt"de oynamıştı fii tarihinde... Eline sağlık +

TheRealAlpino

Yeni Üye
14 May 2016
99
480
Bu cizgi dizinin ilk bolumu bir nevi tanitim amacli Baris Manco'nun 7'den 77'ye programinda gosterilmisti. Sonra ki bolumleri (belki ilk bolumu de yeniden olmak uzere) TRT-2 kanalinda yayinina devam etmisti.