Ünlülerin Sabıka Fotoğrafları (Bazı Yabancı Ünlüler)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Ünlülerin Sabıka Fotoğrafları
Onların da Bir Zamanlar Karakolda Resimleri Çekilmiş

Yıllar önce galiba adı "Celebrity Mugshots" (ünlülerin sabıka fotoğrafları) gibi bir şey olan siteden görüntüler almıştım (yoksa adı sadece "Mugshots" mıydı?), bunlar şimdi tekrar elime geçti. Burada birçok ünlünün hayatının bir döneminde birtakım adi veya nitelikli suçlardan tutuklanıp karakola götürüldüklerinde, sabıka kaydı için çekilmiş fotoğrafları yer alıyordu. Aslında bu sitede binlerce ünlü yer alıyordu, ama herhalde bize göre ünlü değiller bunlar. Zira ben büyük çoğunluğunu tanımıyordum bile. Bir de galiba bu sitede sadece ABD'li ünlüler yer alıyordu. Ama benzeri siteler de vardı hatırladığım kadarıyla. Ben buraya, bizde de çok tanınmış olan beş tanesini aldım, altındaki yazıları da çevirdim. Öteki dört tanesini anlıyorum, bazıları gençlik hatası, içkili araba kullanmak, serserilik vs den gözaltına alınmışlar (biri cinayetten!). Ama Hugh Grant'i hiç anlamadım doğrusu. O tarihte dünyalar güzeli "Elizabeth Hurley"le yaşıyordu, ilişkide bulunduğu fahişe güzel sayılmazdı, üstelik suçlandığı eylemi sokak ortasında gerçekleştirmişti.

01-_Al_Pacino_sab_ka_foto.jpg

02-_Keanu_Reeves.jpg

Yeni03-_Hugh_Grant_sab_fot.jpg

04-_O.J.Simpson_Sab_k_foto.jpg

05-_Bill_Gates_Sab.foto.jpg

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Akla asla gelmeyecek lakin okunduğunda büyük keyif alınacak konuların efendisi sevgili Scanfam büyüğüm, her zamanki gibi büyük keyifle ve merakla okuduğum bir yazı oldu. Hele ki Bill Gates'in bile tutuklandığını görmek çok şaşırtıcıydı. Muhtemelen siber suçlar yüzünden tutuklanmıştır.. :)