Arka Plan Temizleme

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,300
İzmir

Merhaba Arkadaşlar, ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir site buldum; arka planı çok kolay şekilde temizleyebiliyor ve farklı efektler ekleyebiliyorsunuz. Linki başlıktadır ve örnekleri aşağıdadır.
Bu arada 3 farklı versiyonu yapmam 10 saniyemi almadı. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Direk balonlamaya geçeceksin . Şu frankofonları bir bitir. Görelim. :) :)

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
Seni gidi.. Tik Tok'tan Google hilelerini takip ediyorsun.. Az değilsin, hadi hadi!.. :D:D:D

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298

Yönetici olmanız nezaketinize engel olmamalı diye düşünüyorum. Görüp beğendiğim ve başkalarının da işine yarayabileceğini düşündüğüm iki programı paylaştım. Resimler de, örnek olması açısından yapılan amatör denemelerdir.
Burada tamamen aksamsefasi yanlış anlaşılmıştır; resim sadece örnek açısından verilmiş "Böyle daha güzel." dememiş, sadece kendi resimlerinizin arka planlarını istediğiniz gibi orada gösterilen arka plan görselleriyle değiştirelebilir olduğunu pc'mizde olan resimlerle hoşumuza gideceğini anlatmış.
Sağol aksamsefasi ellerine sağlık.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Onlarca fotoğrafım var arka plandaki insanların silinip temizlenmesi gereken.Güzel de olur,bayağı işime yarar.
Teşekkürler dostum.Tokyo'yu İspanya Merkez Bankası'ndan çıkarayım bu gece, yarın ilk işim fotoğraflarıma girişmek olacak. :D

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Online hizmet veren bir servisin baştan savma uygulamalarını kullanmak yerine forumdaki pek çok üyemizin kullandığı, kullandıkça da kendilerini geliştirdikleri Photoshop, Paintshop, Illustrator gibi dünya çapında kabul görmüş ve çizgiye gönül vermiş hiç bir üstadın gözünden kaçmamış programlar üzerinde çalışarak emek harcayacağınız paylaşımlarınızda da takdir ve teşekkür etmesini bilirim, bundan endişeniz olmasın...

Diğer yandan profesyonellere yönelik yukarıda örneklerini verdiğim uygulamaların yüksek kullanım ücretleri göz önünde bulundurulduğunda benim de sıklıkla başvurduğum ücretsiz bir muadilli olan Pixlr'ı sizlerle paylaşmak isterim.

Ücretsiz uygulamanın adresi -

İyi çalışmalar dilerim...

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
Çok işime yarar.. umarım kullanabilirim..
teşekkür ediyorum..