Resimli Mayk Hammer Sayı 02 (07.11.1962)

Resimli Mayk Hammer Sayı 02 (07.11.1962)

(Resimli) Mike Hammer

Like Tree54Likes
  • 31 Post By profesör
  • 5 Post By ertuğrul
  • 3 Post By cngz1
  • 3 Post By harp55
  • 3 Post By dedo11
  • 3 Post By serdary67
  • 2 Post By denizkara
  • 2 Post By Beymelikli18
  • 2 Post By büyük beyaz

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-12-2014, 18:55   #1

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697655
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Standart Resimli Mayk Hammer Sayı 02 (07.11.1962)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Onu taklit eden çok oldu, bir kısmının 45 'liği bile vardı.Ama hiç birisinin Velda'sı yoktu.

Sevgili gulyabani şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 19:57   #2

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1815934
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Velda'lı mayk hammer için teşekkürler abi.
Alt 01-12-2014, 19:57   #3

cngz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 426226
•Rep Seviyesi :
cngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond repute
Mayk Hammer veldası sarışın değil miydi? Teşekkürler Haluk abi ellerine sağlık
cngz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 20:23   #4

•Rep Puanı : 371509
•Rep Seviyesi :
harp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond reputeharp55 has a reputation beyond repute
kiss me deadly ve I the jury (öp beni öldüresiye ve kanun benim) filmlerini severim. ama Cr, bak ona bayılırım...
teşekkürler.
harp55 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 20:31   #5

•Rep Puanı : 149606
•Rep Seviyesi :
dedo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond repute

Sayın Profesör ;

Geçen sayıda ( sadece kapaktaki ) Velda resmini çirkin çizdiğini söylemiştim. Çizer tam 62 yıl öteden beni duymuş olmalı ki Velda'yı bir çizmiş ki tam Velda olmuş yani. Yetmemiş bir de ( "bonus" diyorlar şimdi ) ek olarak Lili Karver'i eklemiş. Hem de ne çizim. Şimdi ben Mayk Hammer'e kadınlar o kadar güzel çizilmiş ki Mayk "Yeme de yanında yat" desem. Beni dinlemeyecek kadar akıllı olduğunu biliyorum.

Ben bir edepsizlik edip hakkım ve haddim olmayarak bu seriyi "Sayın fındıkfındık" a armağan ediyorum ( özür , hoşgörü ve de müsaadeni dileyerek hocam ).

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

Konu dedo11 tarafından (02-12-2014 Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.
dedo11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 20:52   #6

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262666
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Bir zamanlar çok romanın okumuştum şimdi çrleri de gelmiş sayın profesör sayesinde sağolsun varolsun.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 21:29   #7

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Velda'sız olmaz sağol Haluk abi, bu seri güzel

Alıntı: cngz1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Mayk Hammer veldası sarışın değil miydi?

Nimetin iyisi kötüsü olmaz, dostum
profesör and cngz1 like this.

denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 22:04   #8

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 241831
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
büyük üstadımızdan paylaşım hediyeleri yağıyor
çok teşekkürler ve saygılar
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 23:53   #9

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1191240
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Zamanda geri giderek keyfini sürelim sonra belki günümüze döneriz. Teşekkürler büyük şef.

Bookmarks

Seçenekler
Stil