Resimli Mayk Hammer Sayı 01 (30.10.1962)

Resimli Mayk Hammer Sayı 01 (30.10.1962)

(Resimli) Mike Hammer

Like Tree75Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26.Kasım.2014, 01:20   #1

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Standart Resimli Mayk Hammer Sayı 01 (30.10.1962)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Özel Dedektif, 45'lik, Velda
Mayk Hammer deyince akla gelen sözcükler
Velda, bir kuşağın rüyasını süsleyen kadın, yüzünü hiç görmedik ama hayallerde güzel ve seksi kavramlarının sembolüydü.

Bir ressamımız çıkmış, bizim için çizgi roman haline getirmiş maceralarını.
Diyar ahalisine armağan olsun.
Saygılarımla
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Kasım.2014, 01:30   #2
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

bayposta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 753133
•Rep Seviyesi :
bayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond repute
Harika ya, harikalar yaratıyorsun profesörüm, Haluk abim, binlerce teşekkür etsek az gelir kusurumuza bakma, çok sağol.
bayposta isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Kasım.2014, 10:24   #3
Onursal Üye

KARAOĞLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1078705
•Rep Seviyesi :
KARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond reputeKARAOĞLAN has a reputation beyond repute
Bir ara GG'dan almaya kalkmış, dünyanın parasını istediklerinden vezgeçmiştim. Mayk Hammer'in bir de (yanılmıyorsam) Suat Yalaz çizimi olduğunu anımsıyorum. Para verip alamıyorsak bile ÇD ve onun profesörü sayesinde ulaşamayacağımız çizgi roman yok. Ellerine sağlık Sevgili Haluk Bey.
profesör, yeryüzü, cngz1 ve 2 kişi bunu beğendi.
KARAOĞLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Kasım.2014, 11:10   #4
Süper Üye

dedo11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 149606
•Rep Seviyesi :
dedo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond reputededo11 has a reputation beyond repute

Sayın Profesör ;

Önce listeyi ( müjdeyi ) verdin. Sonra da çok bekletmeden ilk sayı geldi.

Çocukluğumda bayıla , bayıla okumuştum [ önce kitapları sonra da çizgi romanı ( nereden elime geçtiyse o yoklukta ) ]

Bundan sonraki satırları lütfen emeğine ve bu güzelim kitaba saygısızlık sayma. Peki neye sayacaksın ? Şeyyyy... Velda'ya hayranlık say gitsin.

40 - 50 yıl geçmiş hala kanaatim değişmemiş. Hangi konuda mı ? Bir kere Can Okan iyi bir çizer değil. Neden mi? Kapağa bakın , beni anlarsınız. Yahu Velda böyle mi çizilir. Hoş Velda'nın güzel ve vamp kadınlığını çizebilecek çok az çizer biliyorum ya !............. ( Velda çizimleri kitabın içindeki çizimlerde yer yer güzel , yer yer anca kurtarır durumda . )

Hoş diyebilirsin ki ; "Hayalimizde oluşturduğumuz Velda'yı kim çizse bize yeterli gelmeyecekti". Bu da doğru.

Konu uzadı. Bu konuda da son sözü Sayın "fındıkfındık" söyleyebilir ancak. Ben de ona bırakıyorum.

Süper bir paylaşım olmuş sanırım 7 sayı sürecek...

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

dedo11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Kasım.2014, 11:52   #5
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1826832
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Muhteşem paylaşım.
Gerçekten bulmak neredeyse imkansız kitaplar.
Eline sağlık büyük usta.
Teşekkür ederim.
Alt 26.Kasım.2014, 21:51   #6
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1285682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Alıntı: ertuğrul´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Muhteşem paylaşım.
Gerçekten bulmak neredeyse imkansız kitaplar.
Eline sağlık büyük usta.
Teşekkür ederim.

Vallahi benim için imkansız diye bir şey kalmadı.. aklıma gelince hemen siteye bakıyorum, nasıl olsa Haluk Abi paylaşmıştır diyorum.. O kadar yani... Abiciğim teşekkürler!..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Kasım.2014, 21:59   #7
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1615609
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Ben de olsam biraz kötü çizerdim,
yoksa çizdiklerime aşık olup iş
yapamazdım. Ne bağlantı ama!
Kara bir senaryo çıkardı bundan

Onu bunu bırakayım da bu güzellikleri
yaşatan Profesör üstadıma bir teşekkür
edeyim, sevgi ve saygılarımla.
Alt 27.Kasım.2014, 11:20   #8
Yeni Üye

cngz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 426226
•Rep Seviyesi :
cngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond repute
Mayk hammer az okumadık arşivimde duruyor. Şimdi de Haluk abim sayesinde çizgi romanını okuyacağız ellerine sağlık abi
cngz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Kasım.2014, 11:40   #9
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267143
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
emeklerine sağlık üstadım
KARAOĞLAN ve profesör bunu beğendi.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Kasım.2014, 12:50   #10
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1058587
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Resimleyen Can OKAN'a ve bu eşsiz çizgiyi bize kazandıran ulu büyük şefimize canı gönülden teşekkürler.
profesör bunu beğendi.

Bookmarks

Seçenekler
Stil