Issuu sitesinden dosya indirmek çok kolay...

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Issuu sitesinden dosya indirmek çok kolay...

Issuu sitesinden dosya indirmek çok kolay... Doğrudan PDF olarak indirebilirsiniz... İndirmek istediğiniz issuu linkini kopyalayıp Publication URL yere yapıştırıp Downlad butonuna tıklayın ve yüklenmesini bekleyin. %100 olunca dosya otomatik olarak bilgisayarınıza inecektir.

issuu.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
Bu site bazen bulunmazları bulabildiğim bir yer ve her geçen günde buda ki kitap paylaşımları artıyor. Acaba taradıklarımı bende buraya yüklesemmi?

O işlem nasıl yapılıyor biliyormusunuz?

İndirme işlemide yukardaki resimle baya net bir şekilde anlaşılır oldu.

Her iki ıssu ve alttaki indirme bağlantısı kısayollarımdadır.

Teşekkürler üstadım.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Bu site bazen bulunmazları bulabildiğim bir yer ve her geçen günde buda ki kitap paylaşımları artıyor. Acaba taradıklarımı bende buraya yüklesemmi?

O işlem nasıl yapılıyor biliyormusunuz?

İndirme işlemide yukardaki resimle baya net bir şekilde anlaşılır oldu.

Her iki ıssu ve alttaki indirme bağlantısı kısayollarımdadır.

Teşekkürler üstadım.

Issuu sitesine hemen üye olup dosya yüklemeye başlayabilirsiniz. Farklı bir işlem yok.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
Üyeliğim vardı ama hiç dosya yüklemedim, kütüphaneden taradığım kitapları oraya yüklemek istiyorum orda daha fazla insanımıza ulaşabilir.

Pdf yapmama gerek varmı yoksa, normal cbr, cbz mi yükleyeyim, onu tam anlayamadım hemde hiç denemedim.

Teşekkürler ilginize.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,321

Maalesef sürekli aşağıdaki ve benzeri "hata mesajları"nı alıyorum. Yani doğru dürüst birşeyler indiremedim Issuuu'dan. Hata benim sistemimde diyeceğim ama az sayfalı dosyalar gayet güzel iniyor. Örneğin Leman, Uykusuz filan indirdim. 100 sayfa ve üzeri dosyalar (örneğin Gölge dergisi) mümkünü yok inmiyor. İndirme süreci devam ederken 60. sayfaya filan gelindiğinde aşağıdaki mesaj çıkıyor ve "download iptal" oluyor. Aynı dosyayı ısrarla tekrar tekrar indirmeye çalışıyorum, yine netice alamıyorum.

Bunun nedenini bilen var mı? Veya benimle aynı sorunu yaşayan ÇD dostları oldu mu acaba?

Issuu_downloader_hata.jpg

Son düzenleme:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124

Maalesef sürekli aşağıdaki ve benzeri "hata mesajları"nı alıyorum. Yani doğru dürüst birşeyler indiremedim Issuuu'dan. Hata benim sistemimde diyeceğim ama az sayfalı dosyalar gayet güzel iniyor. Örneğin Leman, Uykusuz filan indirdim. 100 sayfa ve üzeri dosyalar (örneğin Gölge dergisi) mümkünü yok inmiyor. İndirme süreci devam ederken 60. sayfaya filan gelindiğinde aşağıdaki mesaj çıkıyor ve "download iptal" oluyor. Aynı dosyayı ısrarla tekrar tekrar indirmeye çalışıyorum, yine netice alamıyorum.

Bunun nedenini bilen var mı? Veya benimle aynı sorunu yaşayan ÇD dostları oldu mu acaba?

Issuu_downloader_hata.jpg

Sevgili Nadir; az önce gölge ocak 2016 sayısını (ki 116 sayfa) ikinci denememde indirdim. Denemeyi sürdürmelisin.