Signatürünüze Otomatik Resim veya Yazı Ekleme

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,165
Far Far A Way
Arkadaşlar bunu merak edenler olduğunu düşündüğüm için söylüyorum.

breafghfb6t0cda5e.jpg

Sol üstte bulunan profilinize basın.

breagk60xohdt7zj6.jpg

Açılan sayfada solda bulunan signatür ayarlarınıza basınız.

breagpguaqu00utgi.jpg

Açılan sayfada aşağıda bulunan gözata basınız.

breahxdvvakbp2isi.jpg

Sonra yükleyeceğiniz resimi seçip aça basıyorsunuz.

breaitytoina6qysi.png

Sonra yükleye basıyorsunuz. İsterseniz de yazı ekleyebilirsiniz.

breakomtylf6j636q.jpg

Sonra da Signatürümü kaydet e basınız ve artık paylaşımlarınızın altında bulunacaktır.

breal0hzjulayui02.png

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
969
Acıbadem - İstanbul
İşlem kolay görünmekle birlikte, kendi koyduğum resim en x boy ve kilo sınırları nedeniyle kabul edilmiyor.
Bir üstteki metin yazma diye tanımladığınız cevap penceresi gibi olan yerde IMG ekleme işlemi ile yaptığımda ise önizlemede imza resmi görünüyor ama mesajlarda çalışmıyor.
Bir çok arkadaşın 9kb'den şişman olduğu açık imza resimleri olduğuna göre, başka bir sorun mu var acaba? Diğer ayarlarda da bununla ilgili herhangi bir şeye rastlamadım.

Haydaa!, bana inat bu cevabı kaydedince, altında imza resmi göründü. Sanırım eski mesajlarda görünmeme gibi bir sorun var. Bu da bana özel galiba, yine neyi gözden kaçırdım?

Son düzenleme:

salkım

Kıdemli Üye
24 Kas 2010
91
89
Eski mesajları yeniden düzenlemen ve Gelişmiş Seçeneklerden İmzamı (Signatürümü) göster demen gerekli Süheyl abi.

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
969
Acıbadem - İstanbul
Eski mesajları yeniden düzenlemen ve Gelişmiş Seçeneklerden İmzamı (Signatürümü) göster demen gerekli Süheyl abi.

Teşekkür ederim Salkım, buldum. Anlaşılan, geçmişte imza kullanmadığım için o seçenek otomatik olarak kapalı imiş. Şimdi tektek mesajları dolaşıp düzenlemek gerek... Neyse artık, rast geldikçe yapılır. :)

kağan64

Kıdemli Üye
14 Ocak 2013
159
3,241
Burada yazılan herşeyi yapıyorum ama hala resim değil Link çıkıyor imzamda,
Nerede hata yapıyorum?
Teşekkürler.