TV'lerin bıktıran "AZ SONRA" alışkanlığı...

mustafa34

Yeni Üye
16 Ocak 2012
91
236
İstanbul
"Az Sonra"

20150629_0001.jpg

YORUMSUZ

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Uğur Dündar'a sinir olmama ve ondan sonra onun hiç bir programını izlemekten vazgeçiren iki sözcük

Mucidi de odur

TV nin tek TRT ve siyahbeyaz döneminde Arena programında yayınlanacağı ve Türkiye'yi ayağa kaldıracağı anons edilen bir yolsuzluk konusu vardı.

Yayınlanacağı gün ve saatte tüm programımı iptal ederek TV nin başına kurulmuştum. Programda bir kaç konu işleniyordu. işlenen her konuda altyazı ile ve ara verildiğinde o merakla beklediğim konunun anonsu yapılıyor ve " azzz sonra " deniliyordu.

Birden programı bitirdi Uğur Dündar ve "azzz sonra " diye kafamı ütülediği konuya zaman kalmadığını ve daha sonraki programlarda yayınlanacağını söylemez mi?

O gün bugündür Uğur Dündar'ın hiç bir programını izlemem, yazısını okumam

mustafa34

Yeni Üye
16 Ocak 2012
91
236
İstanbul
Güzel yakalamışsınız... :)

Teşekkürler. Ancak bir kaç gün önce dandik cep telefonumla "bir ara değerlendirmek üzere" görüntüsünü çektiğim bu durumu
tek fark eden ben değilmişim; meğerse sosyal medyada benden önce anında paylaşılmış.

Uğur Dündar'a sinir olmama ve ondan sonra onun hiç bir programını izlemekten vazgeçiren iki sözcük

Mucidi de odur

TV nin tek TRT ve siyahbeyaz döneminde Arena programında yayınlanacağı ve Türkiye'yi ayağa kaldıracağı anons edilen bir yolsuzluk konusu vardı.

Yayınlanacağı gün ve saatte tüm programımı iptal ederek TV nin başına kurulmuştum. Programda bir kaç konu işleniyordu. işlenen her konuda altyazı ile ve ara verildiğinde o merakla beklediğim konunun anonsu yapılıyor ve " azzz sonra " deniliyordu.

Birden programı bitirdi Uğur Dündar ve "azzz sonra " diye kafamı ütülediği konuya zaman kalmadığını ve daha sonraki programlarda yayınlanacağını söylemez mi?

O gün bugündür Uğur Dündar'ın hiç bir programını izlemem, yazısını okumam

Belki de tek kanallı yılların, despot program yönetmeninin yanlışından kaynaklıdır.
Uğur Dündar, beni hayal kırıklığına uğrattın. :)

Son düzenleme:

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
90'ların ikinci yarısında cinci hocaların falan ana haber bültenine konuk olduğu günlerde Reha Muhtar'la Show Haber'de ve Ateş Hattı programında bu 'az sonra'lar bazen bir saati geçerdi..